Horoskop 21.01. – 27.01.

21 Sty

Lwie, dopuść serce do głosu. Nie pożałujesz. Wago, Twój sukces jest tylko Twój. Nie bądź skromna i powiedz o tym całemu światu. Rybo, awans jest w zasięgu ręki. Podnoś kwalifikacje, ucz się. Na to nigdy nie jest za późno… A co czeka pozostałe znaki? 

BARAN 21.03.  20.04.

Kieruje Tobą zazdrość. Czujesz się zepchnięty na boczny tor i niedoceniony. Zamiast obrażać się, przemyśl, czy nie zostajesz w tyle? Od dłuższego czasu nie rozwijasz się, nie podnosisz kwalifikacji. Czas wziąć się do pracy nad sobą.

BYK 21.04.  21.05.

Już niedługo Twoje prywatne życie stanie na głowie. Wszystko czego byłeś pewny, ulegnie zmianie. Może byłeś zbyt pewny swojej przewagi nad partnerem? Twoja bojowość i pewność swojej władzy, okażą się bez znaczenia w obliczu faktów.

BLIŹNIĘTA 22.05.  21.06.

Sprawiasz wrażenie nawiedzonego mentora. Głosisz prawdy dla wszystkich oczywiste ale sam nigdy do nich się nie stosowałeś. Zamilknij więc, bo się ośmieszasz.

RAK 22.06.  22.07.

Wszystkie sprawy urzędowe, które spędzały Ci sen z powiek, zakończą się pomyślnie. Odetchniesz z ulgą i postanowieniem, że już nigdy nie zaniedbasz obowiązujących terminów.

LEW 23.07.  22.09.

Nie uciekaj od głosu serca. Nie udawaj, że obojętne Ci co czujesz i czego pragniesz. Próbujesz oszukać siebie i swoje otoczenie. Posłuchaj intuicji i poddaj się temu, co dyktuje serce. Wreszcie poczujesz, że jesteś tam gdzie Twoje miejsce.

PANNA 23.08.  22.09.

Musisz zająć się teraz sprawami, za którymi nie przepadasz. Proza życia przytłacza Cię i nudzi. Wytrzymaj, a nie pożałujesz. Zachwyt Twoich bliskich zrekompensuje Ci wszystkie niedogodności.

WAGA 23.09.  22.10.

Możesz być z siebie dumna. Nie musisz być fałszywie skromna, bo rzeczywiście osiągnęłaś więcej, niż wszyscy mogliby się spodziewać. Zawdzięczasz to swojej pracowitości i wytrwałości. Pochwal się sukcesem przed światem.

SKORPION 23.10.  21.11.

Pamiętaj, że każdy ma prawo do błędów. Sobie też daj na nie przyzwolenie. Ważne jednak, by wyciągać z nich wnioski i nie brnąć dalej. Odetnij się od przeszłości i śmiało sięgnij po marzenia.

STRZELEC 22.11.  21.12.

Dom okaże się miejscem od którego chwilowo chcesz odpocząć. Do tej pory był Twoim królestwem, które teraz zaczęło Ci ciążyć. Bez wyrzutów sumienia wyjedź, zresetuj się, odpocznij, a wrócisz znowu spragniony rodzinnej atmosfery.

KOZIOROŻEC 22.12.  20.01.

To dobry czas na porządki. Potraktuj poświąteczny czas jako pretekst do wprowadzenia ładu. Uporządkuj swoje otoczenie, dom, biurko w pracy i zaległe sprawy. Odkurz mieszkanie i wszystko, co zamiotłeś pod dywan.

WODNIK 21.01.  18.02.

W pobliżu Ciebie pojawił się ktoś ważny dla Ciebie i Twojej przyszłości. Nie udawaj, że tego nie zauważasz. Losu nie oszukasz. Wyjdź na przeciw tej miłości, bo oboje jesteście dla siebie stworzeni.

RYBY 19.02.  20.03.

To będzie pracowity czas. Na nudę i lenistwo nie będziesz miała czasu. Podnosić będziesz kwalifikacje i nauka da Ci się we znaki. Trudne tematy, jednak będzie to milowy krok w kierunku awansu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.