Horoskop 20.01. – 26.01.

20 Sty

Lwie, uczucia będą na głównym planie. Daj się ponieść fali miłości. Skorpionie, nie szukaj daleko kogoś, kogo masz pod ręką. Dobrze wytęż wzrok. Rybko, Twój partner robi wszystko, by Cię zadowolić. To cieszy, ale czy nie ma w tym drugiego dna? A co los przyniesie pozostałym znakom? Sprawdźcie sami.

BARAN 21.03. – 20.04.

Forsa, to forsa. Raz jest, raz jej nie ma. W tym okresie raczej nie będziesz cierpiał na jej nadmiar. Nie załamuj jednak rąk. Fortuna kołem się toczy i wkrótce Twoje konto będzie imponujące.

BYK 21.04. – 21.05.

Dlaczego cały czas analizujesz przeszłość? Czemu zastanawiasz się nad czymś, co odeszło i nie wróci? Nie wierzysz, że stać Cię na nowy, dobry związek? Daj sobie szansę i uwierz, że jesteś wart prawdziwej miłości, która przyjdzie ze strony najmniej spodziewanej.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Można powiedzieć, że nadchodzi nudny czas. Nie pojawi się książę z bajki, ani nawet zwykły, przeciętny facet. Pustaka wokół i póki co, zero nadziei na jakikolwiek ruch w tej dziedzinie. Lepiej umów się z przyjaciółką na plotki, bo na męskie towarzystwo nie ma szans.

RAK 22.06. – 22.07.

Dlaczego błyskawicznie wydajesz wszystko co zarobisz? Nic nie odkładasz na czarną godzinę, a różnie w życiu bywa. Nie musisz przewidywać bóg wie jakich kataklizmów, ale warto zachomikować jakieś zaskórniaki choćby na wymarzone wakacje.

LEW 23.07. – 22.08.

Niby brzmi jak truizm,  że miłość czyni cuda, jednak Ty akurat powinieneś w to uwierzyć. Wykorzystaj swój euforyczny stan zakochania i zamiast bezustannie wzdychać, zacznij coś robić. Teraz wszystko, co zaplanujesz, powiedzie się. Bo szczęście też ,,chodzi parami”.

PANNA 23.08. – 22.09.

Dopisuje Ci optymistyczne samopoczucie. Jeżeli jednak nie zaczniesz się cieplej ubierać, to sporo czasu spędzisz z grypą w łóżku. To jeszcze nie czas na goły brzuch i balerinki, choć więcej mamy wiosny tej zimy.

WAGA 23.09. – 22.10.

Nikt nie lubi niespodziewanych wydatków. Nie zrujnują Cię, jednak Twój domowy budżet odczuje je w znaczny sposób. Zamiast biadolić, po prostu zaciśnij pasa. Za miesiąc uzupełnisz te braki.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Ktoś intensywnie myśli o Tobie. Rozglądasz się za partnerem daleko od siebie, a całkiem blisko jest osoba, która zasługuje na uwagę. Nie sugeruj się młodym wiekiem, bo właśnie to jest atut. Możesz zmienić w niej jeszcze wszystko i przy okazji…także siebie.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Pomyśl o wizycie u dentysty. Odkładasz to w nieskończoność, a sytuacja tylko się pogarsza. Chyba chcesz w końcu uśmiechnąć się ,,całą gębą”? Zwłaszcza, że w najbliższym czasie będziesz miał ku temu prawdziwe powody.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nie udawaj bohatera. Twoja asertywność jest tylko udawana, bo w gruncie rzeczy w środku jesteś tchórzem. Nawet jeżeli chcesz pokazać swoją dezaprobatę, po prostu powiedz to, a nie reaguj agresją.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Zadowolenie, duma, spełnienie, ale i…mnóstwo wątpliwości. Oto, co będzie Ci towarzyszyło w najbliższym czasie. Ale spokojnie! Wkrótce wszystko ogarniesz, jednak nie bierz na siebie już żadnych nowych obowiązków. Wystarczy, że wywiążesz się z tego, co już wziąłeś na swoje barki.

RYBY 19.02. – 20.03.

Wybuch uczuć u Twojego partnera. Zaskoczy cię propozycjami, prezentami i ognistymi zachowaniami. Renesans miłości? Czy może wyrzuty sumienia? Przyjrzyj się dobrze jego porządkowi dnia i przeanalizuj, czy wszystko jest w porządku. Może się okazać, że jako ostatnia dowiesz się, że coś jest na rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.