Horoskop 19.10. – 25.10.

19 Paź

Rybko, rusz się. To, że pogoda nie sprzyja nie jest powodem do siedzenia w domu. Skorpionie, zaufaj rozsądkowi. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Mimo złych prognoz i pesymistycznych przewidywań, okaże się, że z dużej chmury mały deszcz. Problem okaże się błahy i w krótkim czasie o nim zapomnisz. Trzymaj się wersji, że martwienie się na zapas jest błędem.

BYK 21.04. – 21.05.

Wysługiwanie się przyjaznymi ludźmi gotowymi Ci nieba przychylić, jest przegięciem i przeciąganiem struny. Nie jesteś pępkiem świata i niestety czasem musisz zrezygnować ze swoich przyjemności i planów. Czas już dorosnąć i to zrozumieć.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Aura paskudna, za oknem szaro i ponuro, a Ty wybierasz się na zasłużony urlop. Ciesz się słońcem w sercu i bliskością ukochanych osób. Zasłużyłeś na relaks i wypoczynek, pod warunkiem, że nie zostawiasz za sobą niezałatwionych spraw.

RAK 22.06. – 22.07.

Nie umiesz odnaleźć się w nowych warunkach. Niestety musisz przyjąć do wiadomości, że nowe może być lepsze od starego. Poznasz wkrótce swoje obowiązki i ludzi, z którymi będziesz współpracował. Okaże się, że jest ok!

LEW 23.07. – 22.08.

Musisz teraz wykorzystać swoje nadprzyrodzone zdolności i całą energię skierować na wyleczenie bliskiej Ci osoby. Okaż jej zainteresowanie, serce i zaoferuj wszelką pomoc. Razem poradzicie sobie z wszystkim.

PANNA 23.08. – 22.09.

Brak Ci empatii. Udajesz wrażliwą, a w gruncie rzeczy jest Ci obojętny los ludzi, którzy na Ciebie liczą. Zamiast obiecywać złote góry, powiedz wprost, że nie pomożesz lub w końcu zrób co powinnaś.

WAGA 23.09. – 22.10.

Zaskoczyłaś wszystkich swoim zachowaniem. Nikt nie spodziewał się, że wykażesz się taką odpowiedzialnością. Twoja gotowość pomocy i współodczuwanie świadczą, że jesteś wrażliwa, co skrzętnie dotąd ukrywałaś. Los Ci to wkrótce wynagrodzi.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Przeżywasz zmiany nastrojów od euforii, po zwątpienie i rezygnację. Dajesz sobą manipulować, podczas gdy to Ty rozdajesz karty. Zaufaj swojemu rozsądkowi. Serce tym razem nie jest obiektywne.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Zadbaj o siebie, bo Twoje zdrowie i spokój są równie ważne, jak los Twoich bliskich. Jesteś im potrzebny ale żeby pomagać innym, najpierw musisz sam być w dobrej formie psychicznej i fizycznej.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Uważasz, że pozjadałeś wszystkie rozumy i chcesz pouczać innych jak żyć. Zweryfikuj swe poglądy i pomyśl, czy masz powody by chwalić się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami. Więcej pokory by nie zaszkodziło.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Decyzja o rezygnacji z wyjazdu okaże się słuszna. Nie rozmyślaj czy dobrze zrobiłeś, tylko zaobserwuj jak bardzo wszyscy cieszą się, że jesteś. Tu jest twoje miejsce i na siłę nie szukaj szczęścia tam, gdzie go nie ma dla Ciebie.

RYBY 19.02. – 20.03.

Zimno i plucha to nie powody, by nie wstawać z kanapy. Ubierz się ciepło i wyjdź na długi spacer. Przewietrzysz głowę i od razu znikną głupie pomysły. A poza tym przydałoby się zgubić parę kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.