Horoskop 19.08. – 25.08.

19 Sie

Bliźniaku, czas na wypoczynek. Lwie, nie daj się ciągle wykorzystywać. Tobie też się coś należy. Strzelcu, wybacz i nie pielęgnuj nienawiści. Czas na nowe. A co przyniesie los pozostałym znakom zodiaku? Przekonajcie się.

BARAN 21.03. – 20.04.

Mimo trudności w pracy, Ty radzisz sobie doskonale. Może nawet kosztem prywatnego czasu, ale masz tego wymierne efekty. Szef widzi to i docenia. Oczekuj profitów.

BYK 21.04. – 21.05.

To trudny czas, bo wszystkie zawodowe obowiązki spadają na Ciebie. Tracisz chwilami głowę i z trudem hamujesz wściekłość? Weź głęboki oddech i powtarzaj jak mantrę: wszystko jest po coś i będzie mi wynagrodzone.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Lato w pełni, a Tobie zaczyna się przeziębienie. Ledwo wychodzisz z jednej choroby, zaraz wpadasz w drugą. To efekt przemęczenia. Nie udawaj małolata, tylko przyznaj się, że już nie masz sił by pracować za dwóch. Czas na urlop.

RAK 22.06. – 22.07.

W sprawach sercowych nie wiedzie Ci się najlepiej. Twój partner nie jest Tobą zachwycony, bo powiało w Waszym związku nudą. Poważna rozmowa i ciekawe plany mogą jeszcze wszystko zmienić na lepsze. Walcz.

LEW 23.07. – 22.08.

Bliscy ostatnio wykorzystują Twoje dobre serce do maksimum. Oddałeś im swój wolny czas, uwagę, dawałeś wsparcie, biegałeś z pomocą. Czy doceniają Twoje poświęcenie? Czy możesz liczyć na wzajemność? Upomnij się o Ich troskę.

PANNA 23.08. – 22.09.

Jesteś chaotyczna i źle zorganizowana. Stale coś gubisz i narzekasz. Masz także początki hipochondrii. Weź się w garść. Ogarnij spokojnie swoje życie, bo inaczej wykończysz nie tylko siebie, ale także swoich bliskich, którzy powoli tracą cierpliwość.

WAGA 23.09. – 22.10.

Skończ z siedzeniem w pracy po godzinach. Może szefowie to doceniają, ale Twój partner wyraźnie ma dosyć siedzenia w pustym w domu. Zaczyna mieć ochotę na samotny wyskok. Czy naprawdę Ty też tego chcesz?

SKORPION 23.10. – 21.11.

W końcu pokazałeś przyjacielowi z lat szkolnych, że jest dla Ciebie ważny. Lepiej późno niż wcale. Warto pielęgnować stare znajomości, bo takich osób nie spotyka się codziennie. Nowe, nie zawsze znaczy lepsze. To samo dotyczy uczuciowych związków, o czym zdajesz się zapominać.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie rozpamiętuj stale przeszłości i tego, że wybierając partnera popełniłeś błąd, za który stale płacisz. Zamknij tamten zły okres i otwórz się na nowe. Może być jeszcze pięknie!

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Zbyt dużo robisz ostatnio, by zwrócić na siebie uwagę. Nie pomoże farbowanie włosów, gdy w głowie pusto. Zastanów się, czy możesz być dla kogoś ciekawym partnerem? Wygląd nie dla każdego jest najważniejszy, jeszcze przydałoby się trochę inteligencji… Popracuj nad brakami.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Dostaniesz bodziec do kolejnej, zawodowej drogi. Będzie to idealny dodatek do Twoich finansowych zasobów. Odetchniesz, bo to koniec kłopotów materialnych! Zaczynasz nowe życie prywatnie i zawodowo.

RYBY 19.02. – 20.03.

Jesteś coraz trudniejszy w kontaktach z ludźmi. Przybywa Ci wrogów, a tracisz przyjaciół. Winisz za wszystko osoby przebywające z Tobą, podczas gdy wina jest po Twojej stronie. Zastanów się dokąd zmierzasz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.