Horoskop 18.01.–24.01.

18 Sty

Co się przydarzy w kolejnym, noworocznym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Z podsumowań niewiele wyniknie, jeżeli nie wyciągniesz wniosków z popełnionych błędów. Uderz się w łepetynkę , bo w pierś nie wystarczy. Nieźle w minionym roku narozrabiałeś ale jest szansa na poprawę. Będzie lepiej.

BYK 21.04. – 21.05.

Stabilizacja, którą uda Ci się wreszcie osiągnąć, będzie efektem oceny dotychczasowych poczynań. Jeżeli nie docenisz osób, którym dużo zawdzięczasz, utkniesz w marazmie na dłużej. Obudź się, już najwyższa pora.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Pozyskanie sprzymierzeńców nie będzie możliwe, jeżeli nie przerwiesz konfliktu, który pochłania Twój czas i energię. Wywieś białą flagę, zaproponuj zawieszenie broni i spróbuj przekonać bliźnich, że można Ci znowu zaufać.

RAK 22.06. – 22.07.

Smucisz się zupełnie niepotrzebnie. Niepowodzenia i zła passa wkrótce się skończą, a pech zniknie na długo. Możesz ufnie patrzeć w przyszłość, bo każda dziedzina życia okaże się szczęśliwa. Dobry rok czeka Cię, farciarzu.

LEW 23.07. – 22.08.

Los szykuje dla Ciebie wiele niespodzianek, których efekty zależeć będą jednak od Ciebie. Nim podejmiesz jakąkolwiek decyzję, dokładnie ją przemyśl. Wszystko, co zrobisz pochopnie lub pod wpływem impulsu, okaże się niewypałem. Myśl więc…

PANNA 23.08. – 22.09.

Rodzina ma Ci wiele za złe i powoli się odsuwa. Twój egoizm i zarozumialstwo nie pomagają w poprawie tych stosunków. Wśród noworocznych postanowień umieść kolejne, najważniejsze: zacznę szanować potrzeby moich bliskich.

WAGA 23.09. – 22.10.

Każdy pomysł, który teraz zaświta Ci w głowie, wprowadzaj natychmiast w czyn. Z nikim nie dyskutuj, nie konsultuj, tylko rób swoje. Projekty latami odkładane, witane będą z entuzjazmem, a Ty pławić się będziesz w glorii chwały.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Długo trwało, zanim odważyłeś się zmienić życie, a była już najwyższa pora. Zauważysz, że we dwoje wszystko jest prostsze. Wiara w siebie pozwoli Ci sięgnąć gwiazd. Zasłużyłeś na miłość i sukces. Nie bój się ryzyka.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Zaufaj i przestań mnożyć trudności. Przykre doświadczenia powodują, że wszędzie widzisz podstęp i brak szczerości. Daj szansę komuś, kto oczekuje Twojego poparcia. Wkrótce okaże się, że zagości w Twojej rodzinie na długo.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nie wystarczy spisać noworoczne postanowienia, leżąc na kanapie. Punkt pierwszy: schudnąć, sam się nie zrealizuje. Wstań i zacznij się ruszać, bo fałdek na biodrach przybywa. Kup największe z możliwych…lustro.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Czujesz się ogłuszony, bo wszystkie marzenia nagle zaczęły się spełniać. Pojawił się ktoś, kto zupełnie zmieni Twoje życie. Los wskazywał Ci dotąd różne drogi, Ty wybrałeś jedynie słuszną. W końcu dotrzesz do celu.

RYBY 19.02. – 20.03.

Dbaj o swój związek. Czujesz się zbyt pewny lojalności i miłości partnera, dlatego pozwalasz sobie na zbyt wiele. Stąpasz po niepewnym gruncie i jeżeli w porę nie zmienisz czegoś w waszych relacjach zostaniesz sama. Czy warto ryzykować?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.