Horoskop 17.06. – 23.06.

17 Cze

Rybo, więcej odwagi. Twój pomysł jest świetny i czeka Cię aprobata. Bliźniaku, zadbaj o swoje zdrowie.  A co los przyniesie w nowym, wiosennym tygodniu pozostałym znakom zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.
Gnuśniejesz w domu. Nuda i rozleniwienie powodują, że przestajesz dbać o siebie i dom. Nie szukaj wymówki, że nie masz pracy. Po prostu taka sytuacja Ci pasuje. Zmobilizuj się i zacznij NAPRAWDĘ szukać zajęcia, bo Twoja postawa budzi już wśród znajomych niedowierzanie i litość.

BYK 21.04. – 21.05.
Czas „docierania” w Twoim związku już powinien się skończyć. Musisz poczuć się odpowiedzialny za WAS, nie tylko za siebie. Nie jesteś singlem. Nikt nie zmuszał Cię do zakładania rodziny, więc konsekwencje takiej decyzji ponosicie oboje. Ciesz się z udanego związku i pielęgnujcie go wspólnie.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.
Masz słabą odporność. Za dużo pracujesz, za mało przebywasz na świeżym powietrzu. Wzmocnij się witaminami i właściwym odżywianiem, bo zaczniesz łapać wszystkie infekcje. Nie możesz teraz pozwolić sobie na chorowanie, bo w pracy gorący okres, jednak po powrocie do domu zamiast kłaść się przed telewizorem – wyjdź na długi spacer.

RAK 21.06. – 22.07.
Nie popisuj się wśród przyjaciół. I tak wiedzą, jaka jest Twoja sytuacja i nie musisz niczego udawać. Nie zaimponujesz nikomu stwarzaniem wizji niezgodnej z rzeczywistością. Bądź sobą, a więcej osiągniesz. Przychylność otoczenia zyskasz szczerością.

LEW 23.07. – 22.08.
Nie pracujesz nad kondycją. Łatwo się meczysz i tyjesz. To oznaki fatalnego trybu życia i niewłaściwej diety. Spójrz krytycznie w lustro i zawalcz o siebie. Nie możesz się poddawać. To, że czujesz się w tej chwili samotny, nie znaczy, że tuż za rogiem nie spotka Cię miłość. Bądź więc zwarty i gotowy.

PANNA 23.08. – 22.09.
Zaniedbujesz obowiązki w pracy. Myślisz, ze uratuje Cię dotychczasowa nienaganna opinia? Obyś się nie zdziwiła. Gdy dobrze się rozejrzysz, poczujesz na plecach oddech „młodych wilków” czyhających na twoje stanowisko. Bierz się więc do pracy i umocnij swoją pozycję zawodową.

WAGA 23.09. – 23.10.
Zmienność nastrojów i Twoja chwiejność zaczynają już być meczące dla bliskich i otoczenia. Zdecyduj się czego oczekujesz od życia i dokąd zmierzasz. I wtedy konsekwentnie realizuj ten plan. Póki co wszystko zaczynasz, a niczego nie kończysz. W ten sposób nie dojdziesz do niczego.

SKORPION 24.10. – 21.11.
Nie chowaj w sobie urazy. Ktoś naprawdę chciał dobrze. Zaufaj, że zostanie Ci to wynagrodzone we właściwym czasie. Nie zawsze odmowa oznacza złą wolę. Popraw sobie humor przez zakupy lub spotkanie z przyjaciółmi.

STRZELEC 22.11. – 21.12.
Nie możesz być tak nadwrażliwy. Nie bierz na siebie więcej, niż jesteś w stanie udźwignąć. Nie zbawisz całego świata. Chęć bycia pomocnym, to dobra cecha. Ogranicz jednak pole swojego działania do bliskich i niewielkiego kręgu przyjaciół. Nie stać Cię, by pomagać wszystkim.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.
Nie daj się ponieść emocjom. Nie możesz żyć tylko teraźniejszością. Jesteś odpowiedzialny za bliskich i musisz myśleć o ich przyszłości i bezpieczeństwie. Myśl i planuj perspektywicznie, a plan podróży dookoła świata na razie włóż między bajki.

WODNIK 20.01. – 18.02.
Twoje ambicje kierujesz w złym kierunku. Nie musisz nikomu niczego udowadniać. Przez otoczenie jesteś oceniany bardzo pozytywnie, a dla wielu młodych ludzi jesteś wzorem i autorytetem . Zrób coś tylko dla siebie, co zaprocentuje w przyszłości. Ucz się języków, a świat i egzotyczne podróże staną przed tobą otworem.

RYBY 19.02. – 20.03.
Nie bój się bronić swoich pomysłów. Brakuje Ci siły perswazji i odwagi, ale tym razem musisz stanąć na wysokości zadania. Śmiało przedstaw twój projekt, a na pewno spotkasz się z przychylnością przełożonych. Na taki pomysł czekali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.