Horoskop 16.12.-22.12.

16 Gru

Święta tuż, tuż, ale nasza wróżka nawet nie myśli o przedświątecznych porządkach. Zamiast ścierki, w ręce trzyma lunetę, przez którą spogląda w grudniowe, rozgwieżdżone niebo. Co wypatrzyła? Jakie ma dla Was przesłanie na kolejny tydzień?

BARAN 21.03. – 20.04.
Przelotna znajomość może okazać się związkiem na dłużej. Pokaż się z najlepszej strony, nie lekceważ żadnej okazji, by wykazać się wrażliwością i romantyzmem. Ta osoba jest wyjątkowo czuła na okazywanie uczuć.

BYK 21.04. – 21.05.
Niczego nie zmieniaj przez najbliższe dni. Nie próbuj nikogo na siłę zmieniać lub zbawiać. Poczekaj na nowy rok. Ten zakończ spokojnie, z nadzieją i wiarą, że kolejne 12 miesięcy wszystko zmieni na lepsze. Co zasiałeś, zbierzesz w przyszłym roku. 2014 rok to czas żniw.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.
Dzięki przyjacielowi zmieni się twój status materialny. Przestaniesz być bezrobotny? Wygrasz w grę losową na kupon otrzymany w prezencie? Zmienisz pracę na lepiej płatną? Obojętne jak, na pewno los się do ciebie uśmiechnie.

RAK 22.06. – 22.07.
Dobra passa w domu. Wszystkie konflikty zostaną zażegnane. Zapanuje spokój i harmonia. Ktoś wybaczy ci stare błędy i dzięki temu poczujesz długo oczekiwany spokój. W pracy niestety poważne nieporozumienia.

LEW 23.07. – 22.08.
Ciesz się, że nie jesteś sam. Może nie cierpisz na nadmiar dóbr materialnych, ale inni mogą ci pozazdrościć domowego ogniska. To twój majątek i bezcenny dorobek. Wszystko inne można kupić, udanej rodziny niestety nie.

PANNA 23.08. 22.09.
Znajdziesz sposób, by uszczęśliwić ludzi wokół siebie. Sprytny, mądry plan pozwoli wybrnąć z materialnych kłopotów ludziom, którzy bardzo potrzebują pomocy. Nie żałuj czasu ani środków, by ich wesprzeć. Dobro wraca.

WAGA 23.09. – 22.10
Kino, teatr, koncert, lub po prostu daleki spacer. Nie odmawiaj gdy otrzymasz taka propozycję. Odpoczniesz, odstresujesz się i inaczej ocenisz swoją obecną sytuację. Pojawi się pomysł, który zrewolucjonizuje twoją sytuację życiową.

SKORPION 23.10. – 21.11.
Coś, co dotąd spędzało ci sen z oczu, teraz załatwisz od ręki. Będziesz musiał włożyć w to trochę wysiłku i poświęcić wolny czas, ale będzie warto. Efekt przerośnie twoje oczekiwania. Twój takt i kultura zostaną nagrodzone.

STRZELEC 22.11. – 21.12.
Szampański nastrój nie opuści cię aż do Sylwestra. Ciesz się świąteczną atmosferą, przystrajaj dom, ubieraj choinki i buduj rodzinny nastrój. W te święta zażegnacie wszystkie konflikty. Zapanuje spokój, zgoda i radość. Nic nie zagraża waszemu bezpieczeństwu.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.
Zawodzi cię poczucie humoru. Nie możesz wszystkiego traktować tak serio. Przydałoby ci się więcej rozwagi i dystansu. Tracisz przychylność ludzi wokół , poprzez stałe wytykanie im błędów i wad.

WODNIK 21.01. – 18.02.
W miłości zagrożenie ze strony zupełnie niespodziewanej. Ktoś bardzo chce rozbić wasz związek. Nie złośliwie, po prostu jest w tobie zakochana osoba, którą do tej pory traktowałeś jak przyjaciela. Jej marzy się miłość i wzajemność.

RYBY 19.02. – 20.03.
Bądź z tymi, których lubisz. Nie zmuszaj się do przebywania z osobami, o których wiesz, że są nieszczere. Jesteś coraz bardziej nerwowa, więc unikaj sytuacji stresujących i niewygodnych. Nikt nie powiedział, że wszyscy muszą cię lubić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.