Horoskop 16.12. – 20.12.

16 Gru

Bliźniaku, wyjazd w nieznane z bliską Ci osobą może uratować Twój związek. Nie żałuj na to pieniędzy. Panno, zbliżają się święta. Jesteś z kimś skłócony, to bądź wspaniałomyślny i pierwszy wyciągnij rękę do zgody.  A co czeka inne znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

Twoje negatywne podejście do sprawy oraz chandra, która od pewnego czasu Cię nie opuszcza, mają wpływ na Twój stosunek do otoczenia. Zejdź bliskim z drogi i póki co, nie wchodź nikomu w drogę.

BYK 21.04. – 21.05.

Unikaj teraz konfliktowych sytuacji, bo Twoja pewność siebie może tym razem okazać się zgubna. Ktoś stracił cierpliwość i tę rundę przegrasz przez nokaut. Dotychczasowa „karta przetargowa” tym razem już nie zadziała.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Spakuj walizki i zorganizuj wyjazd w nieznane. Ten romantyczny wypad może uratować Wasz związek. Poprzez lenistwo i wygodę doprowadziłeś do nudy w związku. Ratuj go, bo warto.

RAK 22.06. – 22.07.

Wszystko ma swój czas. Zamiast teraz wziąć się za świąteczne porządki, Ty planujesz wyskoki z kumplami. Twój partner nie będzie zachwycony gdy okaże się, że w tym roku świąt w Waszym domu nie ma!

LEW 23.07. – 22.08.

Samotność powoli zaczyna Ci odpowiadać. Zaakceptowanie tej sytuacji nie wróży najlepiej. Czy jesteś pewny, że nie potrzebujesz nikogo do szczęścia? Czy dni i noce w pojedynkę są tym, o czym marzysz? Przemyśl to i wyjdź do ludzi.

PANNA 23.08. – 22.09.

Dobrze jest umieć wybaczać. Osoby, z którymi jesteś pokłócony, najchętniej wyciągnęłyby pierwsze rękę do zgody, ale nie mają odwagi. Bądź wspaniałomyślny i sam wyjdź im na przeciw.

WAGA 23.09. – 22.10.

Zbyt mocno stoisz na ziemi. Rozsądek jest w cenie, jednak czasem warto spojrzeć w niebo i poszukać spadającej gwiazdy. Trochę romantyzmu i wiary w dobre moce nie zaszkodzi Ci na pewno.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Masz dużą szansę, by zaistnieć w społeczności, w której żyjesz. Dzięki rodzinnym koneksjom masz zielone światło, z którego grzechem byłoby nie skorzystać. Nie zmarnuj tej szansy, bo jest początkiem wielkiego awansu.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie lubisz grudnia ani przedświątecznych przygotowań? Jak dla Ciebie, to zbyt refleksyjny czas. Spróbuj nie przejmować się tradycją i tym, co wypada, tylko wykorzystaj wolny czas tak, jak lubisz. Nie oszczędzaj na sobie.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Posłuchaj swojego organizmu. Jeżeli czujesz, że bierze Cię choroba, natychmiast reaguj. Weź leki i kładź się do łóżka, by przeziębienie nie miało szans się rozwinąć. Zdrowia nie kupisz za żadne pieniądze.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Nie myśl, że marzenia spełniają się tylko innym, a Ty na ziszczenie swoich nie masz szans. Ty także masz prawo do szczęścia, tylko nie bój się po nie odważnie sięgnąć.

RYBY 19.02. – 20.03.

Pozwól sobie na odrobinę fantazji i przez chwilę nie myśl o kredytach, nieporozumieniach z szefem. Nie analizuj, nie kalkuluj, tylko po prostu idź się zabaw i zapomnij o bożym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.