Horoskop 16.09. – 22.09.

16 Wrz

Rybo, Twoje problemy same się nie rozwiążą poproś o pomoc. Lwie, przed Tobą piękne chwile z bliską osobą. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Twoje miłosne podchody i starania, niestety prowadzą donikąd. Umizgi i flirt, tym razem nie odniosą oczekiwanych efektów. Natrafisz na kogoś nieczułego na Twoje wdzięki. Odpuść i wyjdź z tej porażki z humorem.

BYK 21.04. – 21.05.

Zastanów się komu ufasz i wierzysz, że chce dobrze dla Ciebie. Odstaw na bok żale i pretensje i bez sentymentów oceń sytuację. W nowej rzeczywistości zaistniejesz lepiej niż sądzisz. Wszystko w Twoich rękach.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Zawiść i manipulacja są najgorszymi z dróg, jakie mogłeś wybrać. Twoje ulubione powiedzenie: cel uświęca środki, tym razem się nie sprawdzi. Zawróć, póki nie będzie za późno.

RAK 21.06. – 22.07.

Nie jesteś stworzony do bycia singlem. Życie w pojedynkę może sprowadzić Cię na manowce. Czym prędzej wracaj do swojego partnera i nie udawaj, że obecna sytuacja Ci odpowiada. To żaden wstyd przyznać się do błędu.

LEW 23.07. – 22.08.

Przekonasz się, że noce mogą być piękniejsze niż dni. Budząc się w ramionach partnera, poczujesz spokój i spełnienie. Nie obawiaj się okazać co czujesz i czego pragniesz. Może być jeszcze bardziej ekscytująco.

PANNA 23.08. – 22.09.

Spadek formy zafundowałaś sobie na własne życzenie. Wakacje przebalowałaś, nie dosypiałaś i nie dojadałaś. Prędzej czy później muszą być tego efekty. Weź się ostro za siebie, a wkrótce wszystko wróci do normy.

WAGA 23.09. – 23.10.

Plotki, intrygi stały się ostatnio Twoim żywiołem. Czy na pewno chcesz się w to bawić? Za moment okaże się, że to właśnie Ty staniesz się ich głównym bohaterem. Trudno Ci będzie zatrzymać lawinę, której dałeś początek.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Jeżeli sam wierzysz w to, co właśnie tworzysz, bez problemu przekonasz do idei swoje najbliższe otoczenie. Los daje Ci kolejną szansę. Wykorzystaj ją.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Jesteś niepoprawnym optymistą, ale tym razem masz do tego powody. Rzutem na taśmę pokonałeś wszystkie uprzedzenia i wybrałeś dobrą drogę do celu. Nie wierz malkontentom. Rób swoje.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Pojawi się propozycja nie do odrzucenia. Nie wystrasz się, że ktoś tak wprost wyrazi swoje uczucia. Miłość ta będzie niespodziewana i zaskakująca. Z dużą ostrożnością, ale daj jej szansę.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Zalety kogoś ważnego dla Ciebie, nie mogą przysłonić jego wad. Na zimno przeanalizuj wszystkie za i przeciw, a potem sam oceń, czy słusznie robisz stawiając wszystko na jedną kartę.

RYBY 19.02. – 20.03.

Kłopoty prawne i zawodowe nie będą pozwalały ci na spokojny sen. Sprawy są na tyle poważne, że sama sobie z nimi nie poradzisz. Poproś kogoś o fachową pomoc. Nic nie jest jeszcze przesądzone, ale nie zwlekaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.