Horoskop 16.03. – 22.03.

16 Mar

Skorpionie, zamiast narzekać na swój los, weź się po prostu do pracy. Raku, zazdrość to zły doradca. Pokaż, na co Cię stać.  A co czeka pozostałe znaki w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.
Albo jesteś naiwny albo obojętny. Udajesz, że nie widzisz co robi Twój partner, czy masz to po prostu gdzieś? Od plotek aż huczy, może więc czas sprawdzić, co on naprawdę robi, wychodząc niemal codziennie wieczorem w „sprawach służbowych”?

BYK 21.04. – 21.05.
Nadchodzi beztroski czas spotkań i absolutnego luzu. Jesteś odpowiedzialny, dlatego żeby bez wyrzutów sumienia oddać się zabawie, podopinaj wszystkie zawodowe sprawy, podlicz zyski, wypunktuj sukcesy i…w końcu zaszalej!

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.
Dobry nastrój nie będzie Cię teraz opuszczał. Bez specjalnego powodu poczujesz radość, którą obdzielać będziesz swoje otoczenie. Świat będzie piękniejszy, a ludzie szczęśliwsi. To dobry uczynek, więc warto, bo przecież dobro wraca zwielokrotnione.

RAK 21.06. – 22.07.
Zawiść jest złym doradcą. Zamiast zazdrościć komuś sukcesu i starać się go umniejszyć, zastanów się gdzie Ty popełniasz błąd, skoro nadal nie możesz w swej zawodowej karierze ruszyć do przodu. Lenistwo, czy brak kompetencji?

LEW 23.07. – 22.08.
Otaczasz się niewłaściwymi ludźmi. Starasz się naśladować kogoś, kto nie jest autorytetem w żadnej dziedzinie. Pewność siebie to zbyt mało, by imponować i wygłaszać sądy niepoparte gruntowną wiedzą. Stać Cię na własne zdanie.

PANNA 23.08. – 22.09.
Masz pojęcie o zarządzaniu finansami, nie słuchaj więc „dobrych rad” ludzi, którzy są w tej dziedzinie laikami. Lokaty, które Ci proponują, są zwyczajną loterią i takie ryzyko nie jest Ci zupełnie potrzebne. Trzymaj się swoich metod pomnażania majątku.

WAGA 23.09. – 23.10.
Dni są twoim utrapieniem, za to noce…spełnią najskrytsze marzenia. Nie uciekaj w samotność. Zapomnij na chwilę o problemach i oddaj się namiętności. Zawalcz śmiało, by także dni przynosiły satysfakcję.

SKORPION 24.10. – 21.11.
Twój plan na życie jest naprawdę dobry pod warunkiem, że nie zwątpisz i nie poddasz się czarnym myślom. Zamiast użalać się nad sobą, weź się po prostu ostro do roboty. Stać cię na wiele więcej, niż to, co obecnie dajesz z siebie.

STRZELEC 22.11. – 21.12.
Są sprawy ważne i ważniejsze. Nowy problem, który pojawił się w Twojej rodzinie, tylko pozornie Cię nie dotyczy. Możesz pomóc i zrób to. Twój udział okaże się bardzo pożądany i cenny, a efekty wymierne.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.
Oczekujesz od życia więcej, niż zasłużyłeś. Robisz zbyt mało, by kierować się aż taką postawą roszczeniową. Niby dlaczego masz mieć od losu więcej niż inni? Czy tylko dlatego, że wg Ciebie „to Ci się należy”? Uważaj, możesz się nieźle potłuc, spadając z obłoków na ziemię…

WODNIK 20.01. – 18.02.
Wątpliwości, które ostatnio Cię dopadają, są zupełnie bezzasadne. Po prostu potrzebujesz akceptacji i potwierdzenia własnej przydatności i atrakcyjności. Wkrótce otrzymasz to wszystko w jednym pakiecie plus dodatkowy bonus.

RYBY 19.02. – 20.03.
Zachowaj rozsądek, co oczywiście przy tej temperaturze uczuć nie będzie łatwe. Nowa znajomość dobrze rokuje, jednak różnica charakterów wywoła niejeden konflikt. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Ty będziesz musiał ustępować. Stać Cię na te kompromisy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.