Horoskop 17.02. – 23.02.

17 Lut

Baranie, lepiej wyładowywać swój stres nie na najbliższych, a przez wysiłek fizyczny. Raku, dogadaj się ze swoją drugą połówką. Nie zawsze masz rację, więc ustąp. Rybo, uważaj teraz na siebie. Ktoś ma na ciebie oko… A co gwiazdy mówią pozostałym znakom? Sprawdźcie.

BARAN 21.03. – 20.04.

Wyładuj swoje frustracje i chandry poprzez wysiłek fizyczny. Nic tak nie przegania złego nastroju, jak porządne zmęczenie. Lepsze zakwasy, niż…kwasy, zwłaszcza w rodzinie.

BYK 21.04. – 21.05.

Na razie ogranicz wydatki. Wiosna budzi nadzieję i słusznie, bo wkrótce poczujesz cięższy portfel. Wtedy wybierz się na wielkie zakupy. Fortuna kołem się toczy i już niedługo odczujesz poprawę w finansach.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Uważaj na infekcje. Unikaj ludzi i miejsc, gdzie możesz się zarazić. Teraz Twoja odporność jest równa zeru i złapiesz każde świństwo. Jeżeli nie chcesz powitać wiosny w łóżku, pilnuj się bardziej niż zwykle i nie szarżuj.

RAK 22.06. – 22.07.

Przestań się dąsać i daj partnerowi jeszcze jedną szansę. Wystarczy tych humorów zwłaszcza, że nie masz racji i doskonale o tym wiesz. Nie zawsze Twoje będzie na wierzchu, dlatego spuść z tonu i szukaj porozumienia.

LEW 23.07. – 22.08.

Uważaj, bo w Twoim przypadku przesądy lubią się spełniać. Lepiej dmuchaj na zimne i bądź szczególnie ostrożny.

PANNA 23.08. – 22.09.

Sukces nie spada nagle z nieba. Tylko cierpliwością i mozolną pracą go osiągniesz. Uporządkuj trudne sprawy i śmiało włącz się w aktualnie opracowywany projekt, a na pewno Twoje starania zostaną docenione.

WAGA 23.09. – 22.10.

Ważne przedsięwzięcia wymagają przygotowań i spokoju. Nerwami i wybuchami zniecierpliwienia tylko pogarszasz sprawę. Uważaj, bo ktoś spostrzegawczy wykorzysta Twoje gorsze notowania i wskoczy na twoje miejsce.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Odczujesz wzrost energii i chęci do życia. Pozytywne strony dostrzeżesz nawet w sprawach żmudnych i trudnych. Porządkowanie zaległości i uważniejsze niż do tej pory spojrzenie na ludzi wokół, ma większy sens niż Ci się wydaje.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Stopniowo, cierpliwie doprowadzisz sprawy, które nie dają Ci od dawna spać, do szczęśliwego końca. Zrealizujesz wszystko dzięki wierze, wytrwałości i pomocy ludzi, którzy dzielnie Cię wspierali. Możesz sobie już powoli gratulować.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Masz ochotę zmienić plany, które z mozołem od dawna realizujesz. Nie ulegaj jednak presji otoczenia. To Ty masz rację, obojętnie jak bardzo komuś to się nie podoba. Niczego nie odwołuj. Rób swoje.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Skup się na tym, co dzieje się tu i teraz. Nie daj się wciągnąć w plotki i niepotrzebne dyskusje. Próba porównania Twojej sytuacji do czyjejś, niepewnej i niestabilnej, jest zupełnie bezzasadna. Każdy pracuje na swój wizerunek samodzielnie.

RYBY 19.02. – 20.03.

Teraz każdy Twój ruch jest obserwowany i oceniany z ukrycia. Wkrótce poznasz wyniki i będziesz zaskoczony. Czy pozytywnie? To akurat zależy tylko od Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.