Horoskop 15.07. – 21.07.

15 Lip

Bliźniaku, zajmij się bliskimi. Oczekują tego od Ciebie. Panno, nie można ciągle się spinać. Pozwól sobie na więcej luzu.  A co czeka pozostałe znaki w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Złe myśli nachodzą Cię coraz częściej. Obawiasz się przyszłości, a każdy kolejny dzień to nowe zmartwienia. Uzbrój się jeszcze w odrobinę cierpliwości. Zła passa wkrótce minie i powodzenie długo Cię nie opuści.

BYK 21.04. – 21.05.

Ucieczka w otoczenie „prawdziwych przyjaciół” nie zmieni konieczności podjęcia osobistych decyzji. To Twoje życie i nikt za Ciebie go nie przeżyje. Czas wziąć odpowiedzialność za siebie.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Żyjesz chwilą i każdy dzień traktujesz jak okazję do kolejnej zabawy. Czy jednak tego od Ciebie oczekują bliscy? Czas zapewnić im bezpieczeństwo i stabilizację, a potem dopiero urządzać fajerwerki.

RAK 21.06. – 22.07.

Nie studź emocji i wprost powiedz co Cię dotyka i boli. Udawanie, że nie ma problemu, nie załatwi sprawy. Czeka Cię poważna rozmowa, ale wreszcie wiele spraw się wyjaśni.

LEW 23.07. – 22.08.

Spontaniczny wyjazd w nieznane – tego najbardziej teraz potrzebujesz. Załatw najpilniejsze sprawy, spakuj torbę, weź parę groszy i ruszaj przed siebie! Odpoczniesz i nabierzesz dystansu do męczących Cię problemow.

PANNA 23.08. – 22.09.

Udawanie silnej, zwartej i gotowej – na dłuższą metę męczy nie tylko Ciebie, ale także Twoje otoczenie. Pozwól sobie na luz i relaks. Nie musisz zawsze wszędzie być i wszystko wiedzieć.

WAGA 23.09. – 23.10.

Miłość Ci teraz pisana. Choćbyś nie wiadomo jak się zarzekał, że „wcale Ci to niepotrzebne” i tak uczucie Cię dopadnie. Nie walcz z nim! Poddaj się namiętności i śmiało wejdź w ten nowy etap życia.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Masz prawo do szczęścia. Daj bliskiej osobie wybór, jednak nie rezygnuj z własnych marzeń. Udawanie, że wszystko jest dobrze, nikogo nie uszczęśliwi. Czas na decyzje, po których życie dopiero się zaczyna, a nie kończy.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Słyniesz z zamartwiania się na zapas. Zaufaj bliskim, bo potrafią zadbać o siebie. Odpuść sobie czarne myśli i spokojnie zaplanuj urlop. Świat bez Ciebie też będzie istniał.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Dostrzeż osoby, które naprawdę dobrze Ci życzą. Nie zjadłeś wszystkich rozumów i dlatego warto komuś zaufać. Agresją i zbytnią pewnością siebie daleko nie zajdziesz. Poproś o radę.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Czas będzie teraz pracował na Twoją korzyść, pod warunkiem, że każdy krok przemyślisz. Staraj się nikogo nie krzywdzić, bo tylko wtedy będziesz cieszył się z życiowych zmian.

RYBY 19.02. – 20.03.

Lato sprzyja beztrosce i radości. Dlatego z optymizmem patrz w przyszłość i zaplanuj urlop, nawet korzystając z „chwilówki”. Odpoczniesz, a mały kredyt spłacisz bez problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.