Horoskop 14.10. – 20.10.

14 Paź

Byku, pamiętaj o tym, co dla Ciebie najważniejsze. Priorytety to podstawa. Skorpionie. Twoje wakacje się skończyły, więc zabierz się do pracy. Manna z nieba Ci nie spadnie. Koziorożcu, nie samymi romansami człowiek żyje. Pomyśl o konsekwencjach swojego działania. A co los przyniesie pozostałym znakom? Sprawdźcie już teraz.

BARAN  21.03. – 20.04.

Nie oceniaj ludzi po pozorach. Nie możesz osądzać nikogo po 5 minutach od poznania. Intuicja tym razem wyraźnie Cię zawodzi. Zastanów się, czy ten brak tolerancji nie jest wynikiem kompleksów, do których nie chcesz  przyznać się nawet przed sobą?

BYK  21.04. – 21.05.

Poznajesz nowych ludzi, widzisz przed sobą coraz więcej możliwości. To zawodowo bardzo cenne, ale nie zapominaj, co powinno być dla Ciebie najważniejsze. Angażowanie się w tę nową znajomość, nie zakończy się ani kontraktem, ani romansem. Zastanów się więc, czy warto?

BLIŹNIĘTA  22.05. –  21.06.

Udajesz szczęśliwego. W duchu wiesz, że ten związek jest kompletną pomyłką. Gryziesz się sytuacją, co nie służy nikomu. Pomyśl, czy nie jest to właściwy czas, by zdobyć się na decydującą rozmowę? Wóz albo przewóz…

RAK  22.06. – 22.07.

Nie spóźniaj się. Przestań tłumaczyć się korkami na drogach i problemami w komunikacji. Nie Ty jeden dojeżdżasz do pracy, a spóźniasz się tylko Ty. Czarne chmury zbierają się nad Tobą. Wstań 30 minut wcześniej i pokaż, że jesteś odpowiedzialny.

LEW  23.07. –  22.08.

Zaniedbałeś się. Wokół Ciebie pojawiły się niezbyt przychylne żarty.  Musisz polubić wodę, mydło i dezodorant. Fryzura i markowe ciuchy nie zabiją przykrego zapachu. Nie czekaj aż ktoś powie Ci wprost, że przybywanie w Twoim towarzystwie nie należy do przyjemności.

PANNA  23.08. – 22.09.

Zawalczyłaś o siebie, podejmując kolejną próbę zrzucenia wagi. To dobrze, ale zachowaj rozsądek. Głodzenie się i morderczy trening, nie pozostaną bez wpływu na Twoje zdrowie. Skonsultuj się z dietetykiem.

WAGA   23.09. – 22.10.

Zejdź na ziemię i zacznij myśleć o życiowych, przyziemnych sprawach. Bujasz w obłokach, a z tego nie zapłacisz rachunków i nie napełnisz lodówki. Może czas przestać żyć na czyjś rachunek?

SKORPION  23.10. – 21.11.

Jesteś rozdrażniony i pełen pretensji do losu. Czy słusznie? Przemyśl, czy robisz wszystko, by pójść kilka kroków dalej, czy tylko narzekasz i czekasz aż manna sama spadnie z nieba? Uderz się w piersi i…zauważ, że wakacje dawno się skończyły.

STRZELEC  22.11. – 21.12.

Natłok obowiązków powoduje, że zapominasz o wielu sprawach, które są istotne. Może po prostu za dużo wziąłeś na siebie? Nie da się wszystkich wyręczać i za wszystkich czuć się odpowiedzialnym. Ustal priorytety.

KOZIOROŻEC  22.12. –  20.01.

Mało który znak Zodiaku ma takie powodzenie u płci przeciwnej. Nie umiesz odmawiać dwuznacznym propozycjom. Nie możesz jednak przesadzać, bo konsekwencje tej „aktywności” mogą ciągnąć się za Tobą do końca życia.

WODNIK  21.01. – 18.02.

Masz sporo wydatków. To będzie wymagało dużej dyscypliny finansowej i właściwego planowania. Nie wpadaj w panikę, tylko rozważnie oceniaj swoją prywatną i zawodową sytuację. Nie zapominaj, że za brak rozsądku los wystawia rachunek. Kiedyś zdążyłeś się już o tym przekonać.

RYBY  19.02. – 20.03.

Dopada Cię przeziębienie. Próbujesz to ukryć przed współpracownikami, ale to niczego nie zmieni. I tak musisz się położyć i swoje odchorować. Weź zwolnienie lekarskie i nie zwlekaj z wizytą u lekarza, póki choroba jeszcze bardziej się nie rozwinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.