Horoskop 14.07. – 20.07.

14 Lip

Bliźniaku, wyjmij węża z kieszeni, Lwie – nie martw się chwilowym brakiem pieniędzy,  Wodniku –wyluzuj na urlopie, ale nie zapomnij o swoich obowiązkach, które na Ciebie czekają po powrocie. Co czeka inne znaki? Sprawdźcie nasz horoskop!

BARAN  21.03. – 20.04.

Oszczędziłeś trochę pieniędzy? Nie odkładaj na „czarną godzinę”, tylko zaproś partnera w podróż życia. Przeżyjecie przygodę, która może skończyć się nawet zmianą miejsca zamieszkania.

BYK  21.04. – 21.05.

Rodzinne plany, obowiązki są ważne. Ale nie rozpraszaj tym co powinnaś, ale zrób coś dla siebie. Tobie tez należy sie urlop z prawdziwego zdarzenia. Nie zasłaniaj się brakiem pieniędzy. Ktoś przecież cię zaprasza…

BLIŹNIĘTA  22.05. – 21.06.

Jesteś skąpy dla siebie i dla bliskich. Wyjedź w inny rejon, nie oszczędzaj na odpoczynku, bo zdrowie wkrótce upomni się o relaks. Zadbaj o serce i w końcu się wyśpij. Jesteś zmęczony.

RAK  22.06. – 22.07.

Masz wakacje. To szczęśliwe dla ciebie dni. Zrób coś, by były równie miłe dla otoczenia. Zastanów się, czy nie psujesz przyjaciołom letniego odpoczynku?

LEW  23.07. – 22.08.

Nie martw się brakiem pieniędzy na letni wyjazd. Dobrze pomyśl gdzie możesz zaoszczędzić lub wziąć mały kredyt. Bez trudu spłacisz go jesienią.

PANNA  23.08. – 22.09.

Nie wszyscy są wobec ciebie uczciwi. Nie nastawiaj się na nową przyjaźń. Z tej znajomości nic dobrego nie wyniknie. Potraktuj to jak zwykłą zabawę i nie przywiązuj wagi do obietnic.

WAGA  23.09. – 22.10

Zawodowa kariera nie wybiera pory roku. Nie odkładaj obowiązków służbowych na jesień. Teraz najlepsza pora zawalczyć o awans. Nie będziesz miała konkurentów, bo wszyscy są na wakacjach.

SKORPION  23.10. – 21.12.

Powodzenie, przychylność bliskich ci ludzi, zapewnią ci dobry nastrój i wspaniałą sytuację w pracy. Ciesz się latem, ale nie zaniedbuj obowiązków.

STRZELEC  22.11. – 21.12.

Nie przesadzaj tak mocno wszystko przeżywając. Angażujesz się w sprawy, które bez twojego udziału potoczą się pozytywnie. Pomyśl lepiej o urlopie. Czas odpocząć.

KOZIOROŻEC  22.12. – 20.01.

Samotny czujesz się już zbyt długo. Pomyśl, kogo nie widziałeś od dawna? Ten ktoś na dłużej zagości w twoim sercu. Będzie to uczucie odwzajemnione i wypełni pustkę wokół ciebie.

WODNIK  21.01. – 18.02.

Odpocznij, naciesz się bliskimi i „zaszalej”. Pozwól sobie na luz, nie patrząc co wypada. Ale…pamiętaj o pracy, bo to przyniesie ci zyski, których nawet się nie spodziewasz.

RYBY  19.02. – 20.03.

Szef zlecił ci dodatkowe obowiązki? Nie obrażaj się. To zaprocentuje jesienią, kiedy najmniej będziesz się tego spodziewała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.