Horoskop 13.07. – 19.07.

13 Lip

Bliźniaku, nie możesz zrzucać swoich win na otoczenie. Wago, czas dorosnąć i zmierzyć się z życiem. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Urlop w kraju może też być przygodą. Nie wzbraniaj się przed wyjazdem, bo czas, miejsce i ludzie są dokładnie tym, co jest Ci teraz najbardziej potrzebne.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie możesz mierzyć wszystkich swoją miarą. Śmieszy Cię czyjaś wrażliwość, podczas gdy Twoja oschłość i nieokazywanie uczuć odstraszają. „Zmięknij” i złagodniej, a poczujesz się kochany i w końcu doceniany.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Skrajne zachowania to Twoja specjalność. Nie możesz jednak wymagać, by otoczenie akceptowało brak stabilności i konsekwencji. Zacznij wreszcie odpowiadać za swoje słowa i czyny.

RAK 21.06. – 22.07.

Niezauważanie i lekceważenie problemów nie spowodują, że znikną. Lepiej wyjdź im naprzeciw zamiast czekać, aż urosną do rangi poważnych kłopotów. Zmierz się z nimi. Dasz radę.

LEW 23.07. – 22.08.

Znany jesteś z empatii i dobrego serca. Przeżywasz czyjeś kłopoty i zawsze jesteś gotowy do pomocy. Bądź w końcu egoistą i poproś, by Tobie ktoś poświęcił uwagę. Zasługujesz i potrzebujesz tego.

PANNA 23.08. – 22.09.

Hulaszczym trybem życia nie pokonasz samotności. Zamiast rozmieniać się na drobne, pobądź sama ze swoimi myślami. Znajdziesz lepszy sposób na życie i unikniesz kolejnego rozczarowania.

WAGA 23.09. – 23.10.

Nie jesteś już dzieckiem i nie uchodzi zachowywać się niedojrzale. Czas wybaczania i patrzenia przez palce na to co wyrabiasz, właśnie się skończył. Może zdążysz jeszcze wszystko naprawić? Próbuj.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Sentymenty i fantazje są potrzebne pod warunkiem, że nie przysłaniają prawdziwego życia. Sam przedstawiasz swoją osobą tak dużą wartość, że nie masz powodu do kompleksów. Uwierz w siebie i odważnie działaj.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Wykończysz siebie i bliskich swoimi lękami i wiecznym zamartwianiem się. Odpuść i zostaw wszystko swojemu biegowi. Czas pokaże, że bez Ciebie i Twojej nadopiekuńczości życie toczy się dalej.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Z miłością Ci do twarzy. Nie walcz z uczuciem i poddaj się jego wpływowi. Nie udawaj nieczułego twardziela, bo przed tą osobą możesz pokazać swoje prawdziwe oblicze. Masz całkowitą akceptację.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Jeżeli uwierzysz w sens projektu, który chcesz zrealizować w życiu zawodowym i zaangażujesz się bez reszty, będzie to przełom, na który czekałeś od dawna. Pasja, za którą Ci płacą…czego więcej chcieć?

RYBY 19.02. – 20.03.

Czas wziąć się do roboty, bo zaległości, które teraz powstaną, mogą okazać się nie do odrobienia. Zbyt wiele spraw ostatnio zawaliłaś, żeby dołożyć następne kłopoty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.