Horoskop 13.01. – 19.01.

13 Sty

Zima nadchodzi. Ta kalendarzowa już jest dawno, ale już wkrótce sypnie śniegiem. Skąd to wiemy? To nasza wróżka już spogląda w gwiazdy i przewiduje przyszłość. Co stanie się w tym tygodniu? Kogo los będzie premiował, a kto musi uważać?

BARAN 21.03. – 20.04.
Twój zły nastrój nie ma uzasadnienia. Nie masz powodów do pokazywania fochów czy humorów. Zauważ, że twoje zachowanie źle wpływa na atmosferę w pracy i w domu. Udziela się twoje rozdrażnienie i niepokój. Weź się w garść i zacznij cieszyć się każdym dniem.

BYK 21.04. – 21.05.
Dziel i rządź. Rozdzielaj pracę i wymagaj. Podziel zadania i nie bój się egzekwować, a nawet karać. Nagradzaj natomiast osoby, których zaangażowanie jest widoczne i wymierne. Twoja dobra forma i znajomość tematu są imponujące, więc wykorzystaj te atuty i do przodu. Tylko sukcesy są ci teraz pisane przez gwiazdy.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.
Zapowiada się ciekawa podróż. Gwiazdy jeszcze nie wskazują czy służbowa czy prywatna, ale skutki przerosną twoje oczekiwania. Zobaczysz kawałek świata i zaobserwujesz coś, czego wdrożenie na twoim terenie przyniesie duże korzyści. Powoli pakuj walizki.

RAK 22.06. – 22.07.
Nagły, niespodziewany przypływ gotówki. Ze strony, z której niczego nie oczekiwałeś, spłynie nagroda, premia? A może wygrana na loterii lub spadek? Możesz planować większe zakupy lub urlop dla całej rodziny.

LEW 23.07. – 22.08.
Ktoś bliski oczekuje twojej pomocy bądź wsparcia. Udziel mu tego, a dobro wróci do ciebie w zwielokrotnionej formie. Poświęć trochę czasu nawet kosztem prywatnego wypoczynku, a wkrótce otrzymasz zupełnie pokaźną gratyfikację, nie tylko finansową.

PANNA 23.08. – 22.09.
Niepotrzebnie się martwisz. Twoje problemy są rzeczywiście poważne, ale wszystko wkrótce wróci do normy i będziesz mogła znowu spokojnie funkcjonować. „Z dużej chmury mały deszcz”.

WAGA 23.09. – 22.10.
Osoba, na której ci zależy, okazuje ci obojętność? To tylko pozory. Jeżeli bardziej się postarasz, zauważysz, że twoje uczucia są odwzajemnione. Możesz śmiało proponować wspólny weekend i prezentację wśród twoich znajomych.

SKORPION 23.10. – 21.11.
Nie lubisz wydawać pieniędzy? Nie lubisz gdy ubywa ci z konta? Chciałbyś aby przybywało, a nie ubywało? Na to jeszcze trochę musisz poczekać. Żeby zebrać, trzeba najpierw zasiać. Ale nie martw się. U ciebie żniwa będą wcześniej niż myślisz.

STRZELEC 22.11. – 21.12.
Wszystko co teraz spędza ci sen z oczu, wkrótce będzie tylko złym wspomnieniem. Nabierz dystansu i nie zamartwiaj się w kółko. Jeszcze trochę cierpliwości i wyjdziesz na prostą. Okaże się, ze twoi przyjaciele mocno są po twojej stronie i wspierają cię.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.
Nieuczciwa konkurencja pozbawi cię spodziewanego zysku. Przełknij to i nie pokazuj, że mocno to cię dotknęło. Wkrótce będzie okazja do rewanżu, tyle, że uczciwego. Załatw to w białych rękawiczkach. Poczujesz satysfakcję.

WODNIK 21.01. – 18.02.
Czasy są coraz trudniejsze, więc najważniejsza jest stabilizacja i pewność jutra. Nie daj się omotać ludziom, którzy już udowodnili, że nie są uczciwi wobec ciebie i wielu innych osób. Nie wierz w ich dobre intencje. „Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu” – nie zapominaj o tym.

RYBY 19.02. – 20.03.
Sam nie wiesz czego chcesz. Miotasz się i co chwilę zmieniasz decyzje. Zwłoka działa na twoją niekorzyść i może przynieść zgubne skutki. Nie bój się wybrać. Im szybciej dokonasz wyborów zawodowych, tym prędzej osiągniesz spokój i stabilizację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.