Horoskop 13.01. – 19.01.

13 Sty

Byku, czeka na Ciebie niespodziewany dopływ gotówki. Wydaj ją na swoje przyjemności. Lwie, przestań się narażać szefowi i omijaj go z daleka. Wiesz sam, że ostatnio się nie przykładałeś do pracy. Skorpionie, nie narzekaj, tylko weź się do roboty. A co się zadzieje u pozostałych znaków? Zobaczcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Mimo nerwowej atmosfery w pracy i atakom skierowanym na Ciebie, zapanuj nad emocjami. Szukaj sprzymierzeńców i próbuj udowodnić swoje dobre chęci. Jeżeli podniesiesz głos, dyskusja zamieni się w kłótnię, a przegranym będziesz Ty.

BYK 21.04. – 21.05.

Gotówka, która niespodziewanie znajdzie się w Twoim zasięgu, będzie nagrodą za oddanie i poświęcenie. Ponieważ będzie to niespodziewany przypływ, zaszalej i w całości wydaj ją na siebie. W pełni zasłużyłeś.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

W relacji z partnerem to Ty dyktujesz warunki, o czym wiadomo od dawna. Dlatego teraźniejszy konflikt i jego finał, w całości obciążają Ciebie. Nie próbuj więc zrzucać winy na partnera, bo on tylko realizował polecenia.

RAK 22.06. – 22.07.

Szykują się spore wydatki związane z domem. Jakaś awaria urządzeń, lub samochód wymagały będą natychmiastowej naprawy. Niestety będziesz musiał sięgnąć do zaskórniaków, co nie najlepiej wpłynie na Twój nastrój. Cóż, złośliwość rzeczy martwych…

LEW 23.07. – 22.08.

Trzymaj się z daleka od szefa. Jego zły humor dosięgnie każdego, więc lepiej schodź mu z drogi zwłaszcza, że nie jesteś bez winy. Sam wiesz, że ostatnio zajmował cię facebook, zamiast zawodowych obowiązków.

PANNA 23.08. – 22.09.

Po raz kolejny tracisz pieniądze na rzeczy zupełnie Ci niepotrzebne. Zawładnęła Tobą chęć wydawania wbrew rozsądkowi i potrzebie. Sytuację materialną masz dobrą, ale w każdej chwili może pojawić się konieczność wydania dużej kwoty na cel nadrzędny, np. zdrowie.

WAGA 23.09. – 22.10.

Kłamstwa, którymi od dawna karmi Cię partner, teraz wyjdą na światło dzienne. Poczujesz się oszukana i zdradzona. Ból staraj się ukoić wśród bliskich Ci osób. Pamiętaj, że nie Ty powinnaś się wstydzić.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Czas dorosnąć i spojrzeć na życie inaczej. Nie możesz wszystkich dookoła obarczać swoimi frustracjami i zawiedzionymi nadziejami. Zamiast narzekać, weź się w końcu do pracy, bo nawet w połowie nie wykorzystujesz swoich talentów i czasu.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Trudny okres. Spróbuj sobie uświadomić, że problemy bardziej istnieją w Twojej głowie, niż w realnym życiu. Zachowaj spokój i działaj metodycznie. Przecież obiecałeś sobie i bliskim, że w tym roku wyjdziecie na prostą.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Twoje lęki i nocne koszmary są efektem nieczystego sumienia. Uwikłałeś się w związek, który źle rokuje, a na dodatek krzywdzi pewne osoby. Zastanów się czy chciałbyś być na ich miejscu? Bo mówią, że krzywda wraca do nas prędzej, czy później.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Nie ryzykuj, nie inwestuj i nie próbuj niczego zmieniać. Nowe i „kolorowe” nie zawsze znaczy lepsze. Tym razem przy wszelkich zmianach możesz tylko stracić. To zły czas na korygowanie życia. Trzymaj się tego, co masz, bo „lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu”.

RYBY 19.02. – 20.03.

Jeśli czegoś nie dopatrzyłeś, teraz wyjdzie na jaw. Będziesz się słono tłumaczył. Dlatego zastanów się, czy nie lepiej uprzedzić wypadki i przyznać się samemu? Czynny żal z obietnicą poprawy, to najlepsze co teraz możesz zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.