Horoskop 12.08. – 18.08.

12 Sie

Bliźniaku, uśmiech zawsze Ci pomoże. Strzelcu, każdy ma prawo do gorszych dni. Pamiętaj jednak, że taka sytuacja nie może trwać wiecznie. A co czeka pozostałe znaki zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.
Nie patrz na ludzi. Zachowuj się jak nastolatek, radośnie i głośno. Teraz to Twoje prawo. Pokaż światu, ze jesteś szczęśliwy. Zapracowałeś sobie na ten sukces sam.

BYK 21.04. – 21.05.
Nie możesz traktować wszystkich z góry. Jesteś zdolny, ale zbyt często leniwy. Za poczuciem wyższości wobec innych, musi pójść jeszcze pracowitość i zawodowe sukcesy. U Ciebie póki co kończy się na obietnicach. A gwiazdy Ci sprzyjają, więc wykorzystaj to.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.
Uśmiechaj się, mimo braku powodów. W ten sposób uda Ci się odczarować zły los. Twój przeciwnik nie powinien widzieć, że masz kryzys. Z końcem tygodnia kłopoty się skończą, a Ty będziesz się z nich śmiał.

RAK 21.06. – 22.07.
Remont lub przeprowadzka są Ci pisane w najbliższym czasie. Wynajmij firmę lub weź się za to sam. Poprawisz nastrój sobie i rodzinie. A potem zaproś przyjaciół, niech podziwiają Twoje gniazdko.

LEW 23.07. – 22.08.
Ktoś chce zająć Twoje miejsce w pracy. Pilnuj się. Uważaj na prowokację i szczególnie przykładaj się do obowiązków. W czasie imprezy integracyjnej nie pozwól sobie na utratę kontroli nad sobą, bo ktoś może to wykorzystać.

PANNA 23.08. – 22.09.
Zaniedbałaś się i przytyłaś. A wszystko z lenistwa. Rusz się, pobiegaj i gimnastykuj się. A plotki przy samej kawie, bez ciastka i lodów – tez mogą być ciekawe.

WAGA 23.09. – 23.10.
Zwolnij tempo. Jesteś przepracowana. Nie musisz sama wszystkiego planować, organizować i jeszcze osobiście wykonywać. Podziel obowiązki i nadzoruj wykonanie, a efekty będą nawet lepsze.

SKORPION 24.10. – 21.11.
Pierwszy etap masz za sobą. Nie było łatwo. Teraz utrzymaj tempo, wymagaj od siebie i innych, a drugi etap będzie już wyraźnym wstępem do stabilizacji, spokoju i bezpieczeństwa finansowego. Doceń oddanych Ci ludzi.

STRZELEC 22.11. – 21.12.
Uodpornij się teraz na uwagi szefa. Nie bierz ich do siebie. Każdy miewa gorsze dni. Nie obrażaj się i dalej rób swoje. Docenia to co robisz, tylko nie zawsze umie okazać swoje zadowolenie.I naucz się współpracy z innymi. Nie musisz wszystkiego robić sam.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.
Przesadzasz z dbałością o wygląd. Dobrze być modnym i zadbanym, ale Twoje zachowanie stało się obsesją. Zlikwiduj kilka luster w swoim domu i w pracy. Wystarczy jedno. I tak jesteś atrakcyjny.

WODNIK 20.01. – 18.02.
Sukces jest Ci pisany. Długo pracujesz na niego, ale Twoja lojalność, pracowitość i dobre serce, tym razem naprawdę są dostrzeżone i docenione. Będziesz zadowolony i szczęśliwy już wkrótce.

RYBY 19.02. 0 20.03.
Intryga miłosna, której jesteś inicjatorem, obróci się przeciwko Tobie. Skłócisz siebie z partnerem, a nie kogoś innego. To kara za manipulowanie ludźmi Nie rób tego więcej, a ten incydent potraktuj jak nauczkę.

One Reply to “Horoskop 12.08. – 18.08.”

  1. Pingback: Gdańsk Business Run 2019! - my3miasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.