Horoskop 11.12.–17.12.

11 Gru

Byku, jesteś na fali wznoszącej. Wykorzystaj ten czas. Lwie, nie pozwól na to, by ktoś podkopywał Twój autorytet. A co czeka pozostałe znaki w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Twoja chęć niesienia pomocy byłaby godna podziwu, gdyby nie to, że oczekujesz w zamian zapłaty. Uprzedź o swoich wyobrażeniach, bo ten sposób „zarobkowania”wśród ludzi dobrej woli, nie jest powszechny.

BYK 21.04. – 21.05.

Po okresie smutku i nostalgii, nagle poczujesz przypływ energii i siłę do przynoszenia gór. Podejmiesz się zadań, z którymi nikt poza Tobą nie ma odwagi się zmierzyć. Wszystkiemu podołasz i zaskoczysz nawet samego siebie.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Zaległości rosną, a Ty nic nie robisz, by je zlikwidować. Masz debet w banku, duże braki w domowej kasie, w pracy też rośnie stos niezałatwionych spraw. Ogarnij się w końcu, bo zbierają się nad Tobą czarne chmury.

RAK 22.06. – 22.07.

Strzelasz coraz nowszymi pomysłami, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Zamiast wymyślać cuda, zajmij się swoimi obowiązkami, bo przełożeni zaczynają tracić cierpliwość.

LEW 23.07. – 22.08.

Twoja dobra wola wkrótce się skończy. Nie możesz pozwolić, by ktoś stale podważał Twój autorytet i ośmieszał wśród współpracowników. Dotychczasowy brak reakcji nie poprawia Twojej pozycji zawodowej. Ostro zareaguj!

PANNA 23.08. – 22.09.

Puszczaj mimo uszu złośliwości i przytyki pod Twoim adresem. Ignoruj głupie zachowania mające na celu wyprowadzenie Cię z równowagi. Najlepszą reakcją będzie brak reakcji. Tym najlepiej utrzesz nosa atakującym.

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie nadążasz za oczekiwaniami Twojego partnera. Chcąc spełnić wszystkie zachcianki, wkrótce doprowadzisz się do załamania nerwowego i…długów. Powiedz wprost o swojej sytuacji i nie udawaj, że stać Cię na wszystko.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Ktoś próbuje ukryć przed Tobą swoje plany i zamiary. Udawanie, że tego nie zauważasz, tylko pogarsza sytuację. Nie zaczarujesz rzeczywistości ukrywaniem, że nie wszystko Ci się podoba. Atmosferę oczyści tylko szczera rozmowa.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Walczysz ze sprzecznymi uczuciami : chciałbyś…, a z drugiej strony boisz się. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Pozwól bliskiej osobie rzucić się na głęboką wodę. Nie utonie, a być może właśnie TERAZ wypłynie na szerokie wody.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nawiążesz bliskie relacje z osobą, która pomoże Ci w realizacji zawodowych marzeń. Nie obawiaj się powiedzieć o swoich pomysłach i sposobach na ich realizację. Może okazać się, że pozyskasz współpracownika, a nawet sponsora.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Twoja opinia jest dla kogoś bardzo ważna. Nie ukrywaj swojego zdania bez względu na to, czy jest pozytywne. Tylko szczerość i z serca płynące rady mają siłę sprawczą. Zdobądź się na taki gest przyjaźni wobec bliskiej osoby.

RYBY 19.02. – 20.03.

Spory z osobą, którą kochasz, nie mają większego sensu. Akceptuj partnera z jego wadami i zaletami, albo po prostu odejdź. Nie zmienisz kogoś już ukształtowanego i dojrzałego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.