Horoskop 10.06. – 16.06.

10 Cze

Lwie, w końcu spotka Cię prawdziwe uczucie. Koziorożcu, nie jesteś od oceniania. Zacznij od siebie. A co czeka pozostałe znaki zodiaku w nowym tygodniu? Przekonajcie się!

BARAN 21.03. – 20.03.

Znajdziesz w sobie siły, by przeciwstawić się bliskiej osobie. Ileż można przytakiwać, gdy serce pęka i organizm się buntuje? Powiedz w końcu co Cię boli i oczyść domową atmosferę. Wszystkim dobrze to zrobi.

BYK 21.04. – 21.05.

Nie musisz stale udowadniać, że jesteś silny jak…byk i odporny jak stal. Pokaż łzy i emocje, jeżeli tego potrzebujesz. Potem odpowiedz sobie, czy ten trudny związek Cię uskrzydla, czy niszczy? Wyciągnij wnioski.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Znajomość pozornie nierokująca dobrze, okaże się znacząca w Twoim życiu prywatnym. Zaskoczy Cię, jak bardzo wpłynie na Twoje emocje. To będzie początek wspólnej drogi przez życie. Śmiało w nią ruszaj!

RAK 22.06. – 22.07.

Zapominasz, że winny jesteś komuś nie tylko wdzięczność, ale odpowiedzialność za dalsze losy. Dając tak wiele nadziei wziąłeś na siebie obowiązki, z których teraz musisz się wywiązać. Na tym polega dojrzałość.

LEW 23.07. – 22.08.

To właśnie miłość!. Odstaw wszystkie sprawy na później i bez wyrzutów sumienia korzystaj z każdej chwili dnia i nocy. Najważniejsze teraz jest Wasze uczucie. Taki czas już się nie powtórzy, dlatego ciesz się każdą chwilą.

PANNA 23.08. – 22.09.

Ignoruj czyjeś chamstwo i próby wyprowadzenia Cię z równowagi. Ktoś bardzo Ci zazdrości sukcesów i stąd próba zdyskredytowania Twoich osiągnięć. Nie trać pewności siebie i konsekwentnie rób swoje.

WAGA 23.09. – 22.10.

Zadbaj w końcu o swoje relacje z otoczeniem. Lekceważenie wszystkich dookoła bawi już tylko Ciebie. Wkrótce zostaniesz sama, a Twoim jedynym towarzystwem będą kot i telewizor. Czy na pewno o to Ci chodzi?

SKORPION 23.10. – 21.11.

Będzie się dużo działo. Musisz wykazać się ogromną samodyscypliną, by wszystko pogodzić i niczego nie zaniedbać. Jeżeli czegoś nie schrzanisz, wygrasz więcej, niż zakładałeś. Warto teraz zadaniowo podejść do życia.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie pomyl dowodów sympatii z próbą uwodzenia. Twoja potrzeba miłości jest tak wielka, że możesz niewłaściwie ocenić sytuację. Spróbuj zachować zdrowy rozsądek i nie ulegaj pierwszemu wrażeniu. Intuicja też bywa zawodna.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Krytycyzm zachowaj bardziej dla siebie, a dopiero potem oceniaj innych. Zrób porządek w swoim życiu, ogarnij sam siebie, wtedy możesz pouczać i się mądrzyć. Na razie nie jesteś wiarygodny.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Euforia jest uzasadniona, bo zawalczyłeś o siebie i są tego efekty. Pamiętaj jednak, że w chmurach można tylko bywać, a życie toczy się tu i teraz. Opanuj emocje i zauważ, że Twoi bliscy nadal Cię potrzebują.

RYBY 19.02. – 20.03.

Pewność siebie to cenna cecha charakteru, jednak dobrze, gdy jest poparta jakimiś udanymi przedsięwzięciami. Czy sądzisz, że publiczne wychwalanie samej siebie jest dobrze odbierane przez otoczenie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.