Horoskop 10.02. – 16.02.

10 Lut

Bliźniaku, opamiętaj się i nie szastaj kasą bez opamiętania. Lwie, jeśli nie masz możliwości dłuższego wypoczynku, zaplanuj sobie spokojny weekend. Strzelcu, leć po zakupy, bo goście jadą! A co los przyniesie pozostałym znakom zodiaku? Przekonajcie się sami.

BARAN 21.03. – 20.04.

Sprawy urzędowe za którymi nie przepadasz, niestety przypomną o sobie. Udawanie, że ,,jakoś będzie” – tym razem się nie sprawdzi. Nie odczarujesz rzeczywistości, dlatego wyjmij wszystkie papiery z szuflady i zmierz się z zaległościami.

BYK 21.04. – 21.05.

Tylko ceniąc siebie, docenisz i zrozumiesz wszystkich dookoła. Nie oczekuj zrozumienia, skoro nie próbujesz zrozumieć innych. Zaangażuj się w to, co dzieje się tu i teraz, przecież masz ogromny wkład w sukces, od którego dzieli tylko krok.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Czekasz na przypływ pieniędzy, jednak nie tym razem. Musisz zacisnąć pasa, bo sytuacja finansowa póki co, nie ulegnie zmianie. Uderz się w piersi: przesadziłeś ostatnio z wydatkami, dlatego kieszeń pusta.

RAK 22.06. – 22.07.

Nie kłóć się z partnerem. Przyzwyczaiłeś się, ze grasz pierwsze skrzypce i o wszystkim decydujesz. Tym razem ustąp. Nie masz racji i upieranie się przy swoim, może przynieść fatalne skutki.

LEW 23.07. – 22.08.

W pogoni za codziennością, można przegapić sprawy istotne. Twój organizm buntuje się, a Ty zdajesz się tego nie widzieć. Zwolnij. Nawet bez dłuższego urlopu, zaplanuj po prostu wolny, leniwy weekend, bez wysiłku i stresu.

PANNA 23.08. – 22.09.

Czy nie przesadzasz z używkami? Czy na pewno dobrym wyjściem jest kończenie każdego dnia drinkiem? Przyjrzyj się sobie uważnie i sama sobie odpowiedz, czy nie pora zmienić ,,niewinne przyzwyczajenia”, które powoli stają się nałogiem.

WAGA 23.09. – 22.10.

Nie myśl, czy przypadkiem nie urazisz ukochanego. Po prostu powiedz mu prosto w oczy, co Ci się nie podoba w jego zachowaniu. Nie baw się w dyplomację, bo jeżeli nie powiesz wprost, partner nadal będzie popełniał te same błędy.

SKORPION 23.10. – 21.12.

To moment, na który długo czekałeś. Przerwana zostanie zła passa, pod warunkiem, że sam się zaangażujesz. Tylko własnym przykładem możesz zmobilizować ludzi dookoła. Wtedy bez żadnych skrupułów wymagaj od innych 100% zaangażowania.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Spodziewaj się niezapowiedzianych gości. Pusta lodówka może stać się wyzwaniem nie do pokonania. Z niczego nie wyczarujesz dobrej kolacji. Na wszelki wypadek wybierz się na zakupy, bo TYCH gości będziesz chciał oczarować na pewno!

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Żeby wymagać od innych, samemu trzeba być w porządku. Nie rozwijasz się, nie podnosisz kwalifikacji, nie będziesz więc dla nikogo autorytetem. Nie dziw się więc, że nie czujesz szacunku dla Twojej osoby. Przemyśl, czy czegoś w sobie nie powinieneś zmienić.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Czas zacząć porządki. W życiu zawodowym, gdy uporządkujesz wszystkie zaległe sprawy, poczujesz się jak nowo narodzony. Poczujesz się w swoim żywiole zwłaszcza, że Twoje wysiłki zostaną docenione. Wiosna zagości w twoim sercu szybciej, niż w kalendarzu.

RYBY 19.02. – 20.03.

Pamiętaj, że czasem warto zapomnieć o wieku i tym co ,,wypada”. Obudź w sobie dziecko i zrób coś, na co od dawna masz ochotę, ale powstrzymują Cię konwenanse. Sobie sprawisz frajdę, a Twoi bliscy zyskają poczucie, że masz nie tylko pozycję, ale także fantazję i poczucie humoru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.