Horoskop 09.12. – 15.12.

9 Gru

Byku, nie daj się nabrać na miłe słówka, bo ktoś zwyczajnie chce zająć Twoje miejsce. Lwie, nie igraj z uczuciami drugiej połówki. Koziorożcu, traktuj wszystkich równo. Nie ma lepszych i „lepsiejszych”. A co czeka pozostałe znaki zodiaku? Przekonajcie się.

BARAN 21.03. – 20.03.

Nie wierzysz, że plany mogą być pomyślnie zrealizowane? Mylisz się, bo wszystko jest w Twoich rękach. Dopóki nie zrobisz nic, by wszystko się powiodło, nie oczekuj, że ktoś zrobi to za Ciebie. Samo narzekanie niewiele da. Rusz się!

BYK 21.04. – 21.05.

Uważaj. W Twoim otoczeniu jest ktoś, kto schlebia Ci, potakuje i składa hołdy, proponując zmianę w Twoim, w sumie uporządkowanym życiu. Nie zachłystuj się tym podziwem. Ten ktoś ma ochotę uśpić Twoją czujność i zająć Twoje miejsce. Bądź czujny.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nadal błądzisz w chmurach. Czas zejść na ziemię i zacząć twardo stąpać po ziemi. Jeżeli nie weźmiesz się do pracy, zapłata twoich rachunków i kredyt, staną pod znakiem zapytania.

RAK 22.06. – 22.07.

Masz problemy zdrowotne. Ucieczka przed badaniami i lekarzem, nie jest żadnym wyjściem. Okaże się, że to nic poważnego, jednak skonsultuj to ze specjalistą. I zacznij w końcu zdrowo się odżywiać.

LEW 23.07. – 22.08.

Przestań prowadzić tę niebezpieczną grę, bo okaże się, że partner ma już tego dosyć. Chcesz wzbudzić w nim zazdrość, podczas gdy on uwierzy w Twoją zdradę. Tłumaczenie, że tylko chciałeś wystawić go na próbę, może okazać się niewystarczające.

PANNA 23.08. – 22.09.

Umów się na najprawdziwszą randkę. Idźcie do kina, na pizzę, lub zwyczajny spacer do parku. Nie licz od razu na zaręczyny i wspólną przyszłość, jednak ta znajomość ma szansę przetrwać.

WAGA 23.09. – 22.10.

Przed Tobą trudny wybór, który może mieć wpływ na przyszłe życie. Brak doświadczenia i nieznajomość tematu spowodują, że wybór będzie trudny. Nie bój się poprosić kogoś życzliwego o pomoc.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Szczęście zaczyna się do Ciebie szeroko uśmiechać. Nie zachłystuj się jednak nową dla siebie sytuacją, tylko spokojnie przemyśl co powinieneś zrobić. Realnie przeanalizuj wszystkie za i przeciw, a potem podejmij decyzję co dalej.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie narzekaj na samotność. Czasami własne towarzystwo jest ciekawsze od byle jakiego. Nadmiar spraw i obowiązków powodują, że jesteś rozdrażniony i niecierpliwy. Wyluzuj i najzwyczajniej miej wszystko w nosie. Teraz liczysz się tylko Ty i Twój spokój.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Nie jesteś sprawiedliwy. Nie traktujesz jednakowo swoich bliskich. Dla jednych jesteś wyrozumiały i cierpliwy, dla innych zaś nadmiernie wymagający i obojętny. Przemyśl, czy jest to zgodne z tym, co deklarujesz?

WODNIK 21.01. – 18.02.

Liczne obowiązki w pracy i w domu dają Ci się powoli we znaki. Nie jesteś w najlepszej formie, dlatego koniecznie wygospodaruj czas, by zająć się sobą. Leniuchuj, umów się na plotki, oglądaj seriale, rób wszystko, na co zwykle nie masz czasu. Wkrótce Twoje życie wróci do normy.

RYBY 19.02. – 20.03.

Odwiedź kogoś, kto od dawna na Ciebie czeka. Okaże się, że ta wizyta może całkowicie zmienić Twoje postrzeganie świata, a w efekcie całkowicie „przewrócić do góry nogami” Twoje dotychczasowe życie. Na lepsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.