Horoskop 09.09. – 15.09.

9 Wrz

Raku, odpuść i wyluzuj. Potrzebny Ci odpoczynek. Panno, w miłości świetna passa. Nie zamykaj się na „nowe”. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Lenistwo i wygoda tak najlepiej można określić stan, w jakim się znajdujesz. A zaległości rosną…Weź się w garść i podnieś cztery litery z kanapy. Ktoś ma już dosyć utrzymywania Ciebie.

BYK 21.04. – 21.05.

Jesteś chętnie widzianym gościem i uczestnikiem wielu prywatnych i zawodowych spotkań. Jesteś miły i empatyczny, jednak Twój sceptycyzm trochę zniechęca. Więcej luzu i wiary w ludzi.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Trudne prawne problemy same się nie rozwiążą. Nie poradzisz sobie z ich załatwieniem, a zwłoka nic tu nie da. Poproś o fachową poradę, a okaże się, że strach miał wielkie oczy.

RAK 21.06. – 22.07.

Odpoczynek na świeżym powietrzu, relaks w dobrym towarzystwie są Ci teraz niezbędne. Jesteś przemęczony i zestresowany, a tym samym mało skuteczny. Odpocznij, a potem wszystko pójdzie, jak z płatka.

LEW 23.07. – 22.08.

Twoje starania, by zabezpieczyć się na „czarną godzinę”, zaczynają przypominać obsesję, lub…chorobliwe skąpstwo. Ciesz się życiem, zaszalej z fantazją. To wcale nie będzie oznaczało ruiny finansowej.

PANNA 23.08. – 22.09.

Przełomowy czas. Sprawy, które od dawna nie były Twoim udziałem, teraz dadzą o sobie znać. Nieoczekiwane uczucie wystraszy Cię. Nie analizuj, nie zamykaj się przed miłością. Czeka Cię szał uniesień.

WAGA 23.09. – 23.10.

Pretensje, oskarżenia i brak wiary w Twoje dobre intencje  w ustach najbliższej osobyzabolą. Nim jednak obrazisz się i „wyciągniesz konsekwencje”, zastanów się, czy te inwektywy nie są jednak prawdziwe i słuszne?

SKORPION 24.10. – 21.11.

Doświadczysz teraz dowodów sympatii i poparcia. Po raz kolejny przekonasz się, że wprawdzie nic nie przychodzi lekko, jednak warto było przetrzymać trudne chwile, by potem cieszyć się każdym dniem.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Praca teraz szczególnie Cię polubi. Nie będzie czasu na przyjemności i wolne chwile z przyjaciółmi. Pociesz się, że profity w znaczący sposób zrekompensują Ci ten trudny, pracowity okres.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Zamiast narzekać na brak towarzystwa i nudę, zapisz się na jakiś kurs lub naukę języka. Podnieś swoje kwalifikacje, bo w wielu dziedzinach zostałeś daleko w tyle. Konkurencja depcze Ci po piętach.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Zgromadziłeś tak wiele energii, że mógłbyś nią obdzielić połowę ludzkości. Zastanów się, jak ten „bonus od losu” dobrze wykorzystać. Realizuj się i idź na całość!

RYBY 19.02. – 20.03.

Bardziej niż pielęgnowanie uczuć i spokój rodzinny, interesują Cię teraz przyjemności cielesne i odważny seks. Nie hamuj swoich potrzeb. Widocznie właśnie tego najbardziej Ci brakowało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.