Horoskop 09.03. – 15.03.

9 Mar

Bliźniaku, zadbaj o swoje zdrowie. Wago, zabierz się za porządkowanie spraw urzędowych. Pewne rzeczy nie mogą być ciągle odkładane. Co czeka pozostałe znaki zodiaku w nowym tygodniu? Przekonajcie się!

BARAN 21.03. – 20.03.

Nie martw się o zdrowie. Mimo pewnego napięcia, okaże się, że wszystko jest w najlepszym porządku. Dbaj o siebie, wysypiaj się i zapomnij o odchudzaniu. Egoistycznie: TY jesteś teraz najważniejszy. Nie obawiaj się uświadomić to najbliższym.

BYK 21.04. – 21.05.

Musisz teraz zapomnieć o karierze zawodowej, własnej wygodzie i luzackim podejściu do życia. Udowodnij, że wiesz, co i kto jest najważniejszy dla Ciebie. Tak naprawdę nie masz wyboru, bo od Twoich zachowań zbyt wiele zależy, abyś mógł to zlekceważyć.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Mozolnie układasz rodzinne życie i poświęcasz się dla bliskich. Nie zapominaj jednak o sobie i swoim zdrowiu. W pogoni za dobrami materialnymi, zaniedbałeś się. Spójrz do lustra: czy nie pora pójść do dentysty i uzupełnić znaczne braki w uzębieniu?

RAK 22.06. – 22.07.

Zastosuj zasadę ograniczonego zaufania i…sprawdź jak spędza wolny czas bliska Ci osoba. Czy przypadkiem nie zabija nudy w sposób, który niezbyt Ci odpowiada? Zastanów się czy to koniec związku, czy tylko kryzys, który jeszcze zdołacie zażegnać?

LEW 23.07. – 22.08.

Starcie, do którego się szykujesz, może okazać się dla Ciebie porażką. Przekalkuluj czy nie lepiej poddać się bez walki? Nie zawsze rezygnacja oznacza przegraną. Zrób, co nakazuje rozsądek, bo tym razem serce jest złym doradcą.

PANNA 23.08. – 22.09.

To wiosna powoduje Twój zły nastrój, a nie osoby z otoczenia. Po prostu zamarzyła Ci się miłość, co w tej chwili nie jest możliwe. Na siłę nie znajdziesz właściwego kandydata, a na substytut przecież się nie godzisz? Poczekaj do lata.

WAGA 23.09. – 22.10.

Słońce za oknem to mimo wszystko nie powód, by odłożyć sprawy urzędowe. Pewnych terminów przesunąć się nie da. Poświęć trochę czasu by wyjść na prostą, a wtedy każdy list polecony nie będzie powodował szybszego bicia serca.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Teraz musisz wykazać się spokojem i rozsądkiem. Nerwami, podniesionym głosem, nie załatwisz spraw, które wymagają dojrzałości i trzeźwego spojrzenia. Wszystko ułoży się pomyślnie w sposób, który przerośnie Twoje najskrytsze marzenia.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Poczekaj na sygnał osoby, na której od pewnego czasu bardzo Ci zależy. Niczego nie przyspieszaj, nie szukaj sprzymierzeńców. Wkrótce okaże się, że nie tylko jest Tobą zainteresowany, ale szuka okazji, by Cię poznać. Zapowiada się wiosenny romans.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Każdego ogarnia wiosenne rozleniwienie, a Ty właśnie teraz zmobilizuj wszystkie siły i na serio zajmij się pracą. Ten czas okaże się Twoją szansą na awans. To będzie duży krok do przodu w karierze zawodowej, a przełożeni docenią Twoje zaangażowanie.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Ciesz się każdym dniem, każdą chwilą spędzoną z najbliższą osobą. Pokaż, że jesteś silny, bezpieczny i szczęśliwy. Sprawisz radość sobie i kochającej Cię osobie, zwłaszcza, że tak naprawdę nie masz powodów do narzekania.

RYBY 19.02. – 20.03.

Przekaż obowiązki zawodowe i domowe komuś innemu, a sama, mimo nieciekawej pogody, wyjedź najdalej jak to możliwe. Potrzebujesz odpoczynku i dystansu, by właściwie ocenić sytuację w jakiej się znalazłaś. To ważny moment w twoim życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.