Horoskop 08.04. – 14.04.

8 Kwi

Koziorożcu, nie oceniaj, abyś sam nie był oceniany. Panno, zejdź na ziemię, szczęście jest całkiem blisko Ciebie… A co przyniesie nowy tydzień pozostałym znakom Zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

Nie rezygnuj z oferowanej ci pomocy. Unoszenie się ambicją, czy źle rozumianym honorem, nikomu i niczemu nie służą. Masz zły czas i nie musisz udawać silniejszego i bardziej samowystarczalnego, niż jesteś. Wszystko się ułoży, tylko wysłuchaj rady bliskiego Ci człowieka.

BYK 21.04. – 21.05.

Sam czujesz, że znalazłeś się w matni, którą stworzyłeś. Nie wiesz jak postąpić, by wyjść z sytuacji z twarzą? Po prostu uderz się w piersi, przyznaj do błędu i z każdym kolejnym dniem udowadniaj chęć naprawienia zła, które wyrządziłeś.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Nowa, interesująca znajomość namiesza w Twojej głowie i życiu. Motyle w brzuchu, podekscytowanie, spowodują nieobiektywną ocenę sytuacji. Na moment zatrzymaj się i pomyśl, czy rzeczywiście jesteś gotowy na tak diametralne zmiany, jakich oczekuje nowy partner?

RAK 22.06. – 22.07.

Powrócą stare, wydawałoby się zadawnione, rodzinne niedomówienia. Dawne spory wyjdą na światło dzienne i mogą być powodem poważnych, spadkowych problemów. Jeżeli chcesz wziąć w tym udział, wyjmij zapomniane dokumenty i solidnie przygotuj się do rozmów. Możesz wiele zyskać.

LEW 23.07. – 22.08.

Lubisz być potrzebny i chętnie pomagasz ludziom. Twoje dobre chęci są bezcenne, jednak staraj się nie składać obietnic, z których nie możesz się wywiązać. Po co komuś dawać nadzieję? Zamiast bezowocnych prób wyręczania, lepiej mobilizuj bliskich do działania.

PANNA 23.08. – 22.09.

Nadal marzysz o romansie, w którym pojawi się rycerz na białym koniu..? Nie ten czas, nie ten „środek lokomocji”, nie ten rycerz. Stań w końcu twardo na ziemi i rozejrzyj się: Twój „rycerz” jest tuż obok i choć zewnętrznie go nie przypomina, chętnie odda Ci serce i obroni przed złem tego świata.

WAGA 23.09. – 22.10.

Drzwi w Twoim domu nie będą się zamykały. Wizyty przyjaciół, na zmianę z odwiedzinami rodziny, trochę Cię zmęczą. Spróbuj się tym cieszyć i bawić. Wkrótce TY ruszysz z rewizytami i odbijesz sobie godziny spędzone na zabawianiu tłumu gości.Odwiedź potem każdy dom: może być interesująco.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Masz wątpliwości, czy jeszcze spotkasz miłość, czy już wszystko poza Tobą? Brak wiary w powodzenie, zabijają w Tobie radość życia? Już wkrótce przekonasz się, że możesz fruwać 10 cm nad ziemią, a miłość z wzajemnością jest nie tylko możliwa ale wręcz oczywista. Trochę cierpliwości.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Mimo natłoku obowiązków rodzinnych i zawodowych, poczujesz, że stać Cię na jeszcze więcej. Z najmniej oczekiwanej strony, która do tej pory spędzała Ci sen z powiek, nadejdą tak dobre wiadomości, że będziesz gotów z radości przenosić góry. Czas na nagrodę za wytrzymałość i oddanie.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Lubisz oceniać innych i wygłaszać swoje opinie. Nie spodziewasz się, że ktoś może głośno wypowiedzieć się o Tobie. Może nie być to miłe, bo nadszedł czas, kiedy Twoi znajomi mają dosyć Twojego krytykanctwa. Z pokorą przyjmij uwagi na swój temat. Staraj się z humorem rozładować sytuację.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Starasz się ale nie zawsze masz rację. Nikt nie jest nieomylny. Dlatego uważaj, by nie zapomnieć własnie TERAZ o czymś ważnym. Przez chwilę skup się maksymalnie na sprawach zawodowych, bo przeoczenie może mieć przykre konsekwencje.

RYBY 19.02. – 20.03.

Omijaj szerokim łukiem ludzi, którzy zajmują się obgadywaniem wspólnych znajomych. O Tobie też gadają niestworzone rzeczy. Nie bierz udziału w nagonce, bo wkrótce okaże się, że rezultaty tej przykrej sytuacji rozstrzygnięcie znajdą nawet w sądzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.