Horoskop 06.01. – 12.01.

6 Sty

Raku, pochwałą więcej zyskasz. Obierz inną strategię. Panno, pora na wypoczynek. Nie patrz, że jest zima, zimowe plenery poprawią Ci nastrój. Koziorożcu, Twoje życie uczuciowe kwitnie. Oby tak dalej… A co spotka pozostałe znaki zodiaku? Przeczytajcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Nie eksperymentuj, nie kombinuj, pokonaj trudności najprostszą, legalną drogą. Twoja chęć wykazania się pomysłowością, tym razem nie zda egzaminu. Problem jest zbyt poważny, by ryzykować.

BYK 21.04. – 20.04.

Pokaż, że potrafisz być samodzielny i nie potrzebujesz nikogo, kto będzie prowadził Cię za rękę. Przecież od dłuższego czasu sam podejmujesz dobre zawodowe decyzje i widać, że wybrany kierunek jest słuszny. Wykaż inicjatywę, a efekty przerosną Twoje oczekiwania.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Określ swoje życiowe priorytety. Jednego dnia chcesz udowodnić, że życie rodzinne jest najważniejsze, by drugiego dnia siedzieć w pracy 20 godzin. Spróbuj wyważyć proporcje, bo w rezultacie nikt nie jest zadowolony, a Ty zmęczony.

RAK 22.06. – 22.07.

Weź pod uwagę, że każdy chce czasem usłyszeć dobre słowo. Nie możesz stale wszystkich strofować i upominać. Zadbaj o dobre kontakty z otoczeniem, a wkrótce przekonasz się jak miło być lubianym. Czasem pochwałą więcej osiągniesz niż wiecznym karaniem.

LEW 23.07. – 22.08.

Twoja praca i poświęcenie wkrótce przyniosą wymierne, finansowe efekty. Poprawi Ci to nastrój i zmobilizuje do dalszego wysiłku. Podziel się swoją radością z bliskimi. A może raz poddaj się impulsowi i zaszalej, zamiast znowu kalkulować?

PANNA 23.08. – 22.09.

Chcąc zadowolić rodzinę, podejmujesz się zadań ponad Twoje siły. Przeceniasz swoje możliwości, a zmęczenie i puste konto wkrótce zaczną wpędzać Cię w bezsenność. Zmień coś i odpręż się. Najlepiej nie oglądaj się na rodzinne potrzeby i po prostu wyjedź na urlop.

WAGA 23.09. – 22.10.

Snujesz dalekosiężne plany, które nie mają realnych szans na realizację. Skup się na codzienności i powoli, małymi kroczkami spełniaj marzenia. Staraj się jak najlepiej przeżyć każdy dzień i to już zapewni ci szczęście.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Tylko szczerość może oczyścić atmosferę. Każdy lubi pochwały, ale czasami trzeba wysłuchać prawdy. Nikt źle ci nie życzy, dlatego posłuchaj rad choćby po to, żeby osiągnąć wspólny cel. Przecież jesteś na właściwej drodze.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie rób niczego ponad swoje siły i możliwości. Nie umiesz odmawiać i z braku asertywności bierzesz na siebie więcej, niż jesteś w stanie udźwignąć. Otoczenie z premedytacją wysługuje się Tobą. Zatrzymaj tę lawinę.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Możesz być zadowolony, bo osoba, o której względy ubiegasz się od pewnego czasu, zwróciła na Ciebie uwagę. Możesz liczyć na jej przychylność i zaproponować spotkanie. Nie spotka Cię odmowa. Pierwsza randka może nawet przerodzić się w intymne spotkanie.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Nie zrażaj się drobnymi niepowodzeniami i cierpliwie, konsekwentnie realizuj swoje zamierzenia. Cele, które sobie postawiłeś, zostaną zrealizowane pod warunkiem, że się nie poddasz. Osiągniesz sukces, co przełożeni wynagrodzą Ci bardziej niż się tego spodziewasz.

RYBY 19.02. – 20.03.

Jeżeli czeka Cię podróż, bądź bardzo ostrożny i przewidujący. Nie jest to dobry czas na wyjazdy. Jeżeli nie możesz przełożyć terminu, postaraj się, by nie jechać w nocy. Najlepiej jednak zaufaj komunikacji zbiorowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.