Horoskop 05.08. – 11.08.

5 Sie

Raku. Twoje zachowanie zwyczajnie nie jest na miejscu. Panno, zrób miejsce na nowe. Ciągle nie możesz być sama. A co czeka pozostałe znaki zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Na wszystko, co się teraz dzieje, spróbuj spojrzeć bez emocji. Obiektywizm to jedyne, co jest w tej chwili Ci niezbędne. Nie możesz polegać na wyobrażeniach czy intuicji. Tylko rozsądek i ścisły rachunek zysków i strat, dadzą Ci odpowiedź, w którym iść kierunku.

BYK 21.04. – 21.05.

Czy praca zawsze będzie na pierwszym miejscu? Bliscy doceniają Twoje zaangażowanie i szybki awans, tylko czy nie dzieje się to ich kosztem? Musisz spróbować znaleźć złoty środek i spróbować pogodzić życie zawodowe z prywatnym.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Działaj. Nie możesz osiąść na laurach i cieszyć się tym, co już Ci się udało. Stać Cię na wiele więcej i wkrótce będzie okazja, by udowodnić, że dla Ciebie chcieć, to móc. Chciej więcej.

RAK 21.06. – 22.07.

Twój egoizm osiąga szczyty. Nie liczysz się z nikim i z niczym. Otoczenie, póki co, wybacza Ci to ale już wkrótce będziesz musiał okazać skruchę, lub zacząć wojnę, w której Ty możesz być przegranym.

LEW 23.07. – 22.08.

Zmęczeniu nie zapobiegniesz pijąc hektolitry kawy, nie śpiąc po nocach. Odpocznij w biegu, wyhamuj, bo wkrótce nie tylko stracisz siły, ale także zapał do działania. Czas na urlop.

PANNA 23.08. – 22.09.

Samotność zaczyna Ci ciążyć. Przyjaciele nie zastąpią kogoś, kto będzie zawsze przy Tobie na dobre i złe. Nie zamykaj się na miłość. Już czas na głębsze uczucie.

WAGA 23.09. – 23.10.

Zamartwianie się wszystkim prowadzi donikąd. Wyobrażanie sobie problemów, których jeszcze nie ma, prowadzi do paranoi. Żyj dniem dzisiejszym i ciesz się tym, co masz. A masz doprawdy wiele.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Osoba, na której Ci zależy, nie od razu okaże swoją wzajemność. Tylko cierpliwością możesz spowodować, że będziecie razem. Nie znaczy to jednak, że potakiwanie i nadskakiwanie są właściwą drogą do celu.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie bój się rywalizacji. Życie to nie wyścig na czas. Nie musisz wygrać eliminacji, ani nawet półfinałów. Ważne, by konsekwentnie dążyć do celu. Final będzie Twoim zwycięstwem.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Domowe obowiązki Ciebie przytłaczają i masz ochotę wszystko rzucić i pójść w siną dal. Nie uciekniesz przed tym, co nieuniknione. Sam dokonałeś wyborów i teraz konsekwentnie idź tą drogą. Innej przed Tobą już nie będzie.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Podjęta przez Ciebie decyzja wcale nie musi okazać się słuszna. Jeżeli ocenisz, że była błędem, nie bój się z niej wycofać. Błądzić, jest rzeczą ludzką. Nie wszystko co było w przeszłości musi być passe.

RYBY 19.02. 0 20.03.

Miłe i niespodziewane spotkanie może wiele namieszać w Twoim życiu. Okaże się, że jesteś gotowy na zmiany w sprawach uczuciowych, co niekoniecznie spodoba się Twojemu otoczeniu. Nie patrz na opinie, tylko posłuchaj swojego serca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.