Horoskop 04.03. – 10.03.

4 Mar

Bliźniaku, zastopuj z zakupami. Czasem lepiej jest wykazać się mądrością, niż kasą w portfelu. Lwie, pakuj się i zabieraj ukochaną osobę na urlop. Wtedy z dystansem będziecie mogli zweryfikować wasz związek. Strzelcu, masz szansę dorobić. Możesz już zacząć planować wakacyjny wyjazd. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Uważaj na bezpośredniego przełożonego. Nie przepada za Tobą i może chcieć się Ciebie pozbyć. Kontroluj każdy swój krok i nie daj pretekstu do zwolnienia. Weź się po prostu do pracy, bo ostatnio nie przykładasz się do obowiązków.

BYK 21.04. – 21.05.

Jeżeli żyjesz w związku – uważaj. Zbytnia pewność siebie i swoich walorów, zgubiła już niejednego. Nie ma ludzi niezastąpionych, szczególnie w miłości. Egoistyczny związek, gdzie nie dba się o przyjazną, ciepłą atmosferę, z góry, prędzej czy później, skazany jest na smutny koniec.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Twoje wydatki zaczynają przewyższać wysokość przychodów. Przesadzasz z zakupami i żyjesz ponad stan, co zaowocuje debetem na koncie. Czy o to Ci chodzi? Spróbuj imponować intelektem, a nie tylko zasobnym portfelem, w którym już widać dno.

RAK 22.06. – 22.07.

Nie patrz na nikogo i na nic, tylko ostro działaj! Teraz masz szansę znaleźć osobę na całe życie. Wstyd Ci odbić partnerkę koledze? Tym razem nie miej skrupułów: dobrego związku nic nie zniszczy. Oni i tak się rozstaną, a wy razem będziecie naprawdę szczęśliwi.

LEW 23.07. – 22.08.

Mimo niesprzyjającej pogody i pozornego braku czasu, pakuj się i wspólnie z partnerem wyjedźcie chociaż na dwa dni. W innym otoczeniu z dystansem spojrzycie na Wasz związek i ocenicie czy jest jeszcze co ratować.

PANNA 23.06. – 22.09.

W domu i w pracy sytuacja opanowana. Pozorna nuda może być ciszą przed burzą, dlatego żadnego z istotnych tematów nie odpuszczaj. Unikniesz w ten sposób niemiłych niespodzianek.

WAGA 23.09. – 22.10.

W życiu prywatnym znaczne ocieplenie. Zawieszenie broni nie oznacza, że masz przestać się starać. Nic nie jest dane raz na zawsze, dlatego rób wszystko, by nadal było miło, bezpiecznie i rodzinnie.

SKORPION 23.10. – 21.11.

Zapowiada się udany wyjazd, w czasie którego poczujesz się dowartościowany i usatysfakcjonowany. Będziesz mógł nie tylko wypocząć, zabawić się, ale także zaprezentować swoje uzdolnienia i walory. Pakuj się i w drogę.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Mniej wydatków w ostatnim okresie i perspektywa dodatkowego zarobku, bardzo Cię podniosą na duchu. Nawet pojawi się możliwość odłożenia pieniędzy na jakąś szczególną okazję. Może już zaplanujesz letni, atrakcyjny wyjazd?

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Masz psychiczny dołek i zamiast wyciszyć się, agresją reagujesz na każdą próbę pomocy. Nie zamykaj się w sobie, tylko skorzystaj z przyjaznych porad. Razem z bliskimi łatwiej pokonasz kryzys. Wszystko się ułoży i wróci równowaga.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Nerwowy tydzień, z trudem będziesz panował nad emocjami. Krok będzie Cię dzielił od kłótni z bliską osobą. Spróbuj jednak trzymać nerwy na wodzy. Spokojem więcej zyskasz, a problem sam się rozwiąże, w sposób bardzo korzystny dla Ciebie.

RYBY 19.02. – 20.03.

Nie udawaj, że z Twoim zdrowiem wszystko w porządku. Zmierz ciśnienie, zbadaj cholesterol, sprawdź krążenie. Twoje spadki nastroju to nie efekt chandry, tylko być może problemów z krążeniem. Koniecznie skonsultuj się z lekarzem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.