Horoskop 08.06. – 14.06.

8 Cze

Koziorożcu, nadchodzi Twój czas. Lwie, niespodzianki nie zawsze bywają miłe. A co czeka pozostałe znaki? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Nie czekaj, że sprawy osobiste same się rozwiążą. Musisz stawić czoło trudnościom i wyznać partnerowi prawdę. Będzie musiał zrozumieć, że nie da się zmusić do miłości. Cóż…coś w Waszym życiu skończyło się, niestety.

BYK 21.04. – 21.05.

Wybrałeś wolność Byku, ale czas pokaże, czy to akurat było Ci potrzebne do szczęścia…Pozwól więc sobie na luksus robienia wszystkiego, na co masz ochotę ale od obowiązków nie uciekniesz. Czego nie zrobisz dziś, musisz zrobić jutro.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Czas pomyśleć o zmianach i w końcu wziąć się za porządki: w domu i w życiu. Czas najwyższy wrócić na ziemię.

RAK 22.06. – 22.07.

Nie ma sensu dalej pogrążać się w rozpaczy. Widocznie nie byliście sobie przeznaczeni i ratowanie czegoś, co od dawna nie istniało, nie ma sensu. Zamiast zalewać się łzami, rozejrzyj się wokół siebie. Nie jest źle!

LEW 23.07. – 22.08.

Bądź gotowy na niespodzianki. Mimo, że je uwielbiasz, tym razem mogą okazać się niezbyt miłe. Zastanów się komu, z czym i gdzie zalegasz. Może uda Ci się uprzedzić kłopoty?

PANNA 23.08. – 22.09.

Dalsza dyskusja z kimś, kto jest przekonany o swojej racji, nie ma sensu. Ustąp i spokojnie obserwuj sytuację. Czas pracuje na Twoją korzyść i wkrótce okaże się, kto miał rację w tym trudnym sporze.

WAGA 23.09. – 22.10.

Dbaj bardziej o swój związek. Zbytnia pewność swojej pozycji, może Cię zgubić. Ktoś spostrzegawczy dostrzega to, o co Ty już dawno nie zabiegasz. Partner czuje się zaniedbywany i wykorzystywany. Uważaj!

SKORPION 23.10. – 21.11.

Pośpiech jest złym doradcą. W tej chwili wszystko co zrobisz szybko, może okazać się błędem. Daj sobie czas na zastanowienie i spokojne przygotowanie się do nowej sytuacji.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie bój się zapeszyć. Ciesz się tym, co wokół Ciebie się dzieje i sekunduj poczynaniom Twoich bliskich. Tym razem okaże się, że nie tylko dla Ciebie liczy się bliskość w rodzinie. Ktoś myśli tak samo…

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Twój czas. Wszystko zaczyna się układać po Twojej myśli. Śmiało idź do przodu. Z niczym nie będziesz miał problemów, czym zadziwisz swoich bliskich, a także…wrogów.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Kłopoty najpierw Cię zaskoczą, jednak wkrótce okaże się, ze panika była przedwczesna. Konsekwentnie rób to, co dotychczas, mając jednak świadomość sytuacji: wygrasz lojalnością i szczerością. Wszystko ułoży się po Twojej myśli.

RYBY 19.02. – 20.03.

Zero ekscesów czy rozrywki. Spokój i monotonia będą teraz Twoją codziennością. Pozorna nuda zacznie Cię męczyć, jednak do czasu. To cisza przed burzą. Zbieraj siły przed zmianami w życiu prywatnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.