Horoskop 03.02. – 09.02.

3 Lut

Bliźniaku, za swój los jesteś odpowiedzialny Ty sam. Wago, uważaj, nawet jedna lampka wina na wieczór, to już znak, że masz poważny problem. A co przyniesie los pozostałym znakom, przekonajcie się sami!

BARAN 21.03. – 20.04.
Spotkanie w rodzinnym gronie, na które tak czekasz, może przybrać nieoczekiwany obrót. Od wspomnień i sentymentalnego oglądania zdjęć, możecie przejść do wypominania starych nieporozumień . Jeżeli chcesz rodzinnej zgody, nie dopuść do konfliktu.

BYK 21.04. – 21.05.
Jest sprawa, która leży Ci na sercu i nie daje spać? Martwisz się, że ujrzy światło dzienne i wszyscy poznają Twój sekret? Od przeszłości nie uciekniesz. Czy nie lepiej uprzedzić fakty i wrócić do niezamkniętego problemu sprzed lat? Powiedz o tym sam właściwej osobie, zanim ktoś Cię uprzedzi.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.
Mówisz, że nie lubisz ograniczeń i cenisz sobie wolność. Dlaczego więc pozwalasz za siebie decydować? Pewne decyzje powinieneś podejmować sam, bo dotyczą Twojego życia. Czy przyzwolenie na taką ingerencję nie wynika z Twojego wygodnictwa? Weź swoje sprawy w swoje ręce.

RAK 22.06. – 22.07.
Ćwiczyłeś asertywność i są tego efekty. Tylko zaczynasz przesadzać w drugą stronę. Zaprzeczanie wszystkim i wszystkiemu jest bez sensu. Staraj się zrozumieć o co chodzi, nim się sprzeciwisz, bo w przeciwnym wypadku narażasz się na śmieszność.

LEW 23.07. – 22.08.
Nie dotrzymujesz terminów zobowiązań. Jeżeli nie zaczniesz na czas regulować płatności, wkrótce Twój dług urośnie. Wtedy dopiero poczujesz z czym wiążą się prawdziwe problemy.

PANNA 23.08. – 22.09.
Twoje zarozumialstwo i próżność budzą w twoim otoczeniu wesołość. Jeżeli nie chcesz być obiektem kpin, przestań zachowywać się jak celebryta czy gwiazda. Nie do twarzy Ci w takim wydaniu.

WAGA 23.09. – 22.10.
Używki w nadmiarze to prosta droga do uzależnienia. Każda okazja zaczyna być dobra, by sięgnąć po lampkę wina czy drinka. Popijasz z radości i mając chandrę. Postaraj się zapanować nad chęcią sięgnięcia po kieliszek. Zabawa na trzeźwo też może być udana.

SKORPION 23.10. – 21.11.
Przestań wierzyć, że wysoka temperatura uczuć może utrzymywać się do końca świata. Po pewnym czasie najgorętsza miłość przeradza się w przyjaźń i przywiązanie. Doceń lojalność i oddanie partnera, a nie szukaj wzbudzeń, z których nic nie wyniknie.

STRZELEC 22.11. – 21.12.
Wytrzymaj spiętrzenie obowiązków. Doprowadź wszystko do końca, a efekt osłodzi poświęcone przez Ciebie czas i energię. Zasłużyłeś na labę i wypoczynek. Możesz zacząć przeglądać katalogi biur podróży.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.
Zadbaj o partnera. Twoje kombinacje zaczynają w nim budzić niepokój. Weekend będzie dobrą okazją, by pokazać, że zależy Ci na waszym związku. Przejrzyj repertuar kin i zaproś najpierw na film, a potem na kolację przy świecach.

WODNIK 21.01. – 18.02.
Tematy przez Ciebie zapomniane powrócą. Przed zamknięciem pewnych spraw nie uciekniesz. Upływ czasu nie zawsze powoduje zapomnienie. Musisz zacisnąć zęby i stawić czoło dawnym problemom. Odetchniesz z ulgą i dopiero wtedy rozpoczniesz nowy etap w życiu. Nie popełniaj starych błędów.

RYBY 19.02. – 20.03.
Przesadzasz z nadgorliwością. Poświęcasz czas, energię i pieniądze sprawie, która nie jest tego warta. Staraj się oceniać realnie, bez opierania się na czyichś sądach. Tym razem ktoś chce Ciebie wykorzystać dla swoich celów. Nie angażuj się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.