Horoskop 02.09. – 08.09.

2 Wrz

Strzelcu. Nigdy nie rezygnuj z marzeń. Wodniku, to Twój dobry czas. A co czeka pozostałe znaki zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Urlop w tym składzie, wbrew obawom, okaże się strzałem w dziesiątkę. Będziesz nie tylko dobrze się bawił, ale nawiążesz znajomości, które zaowocują w życiu zawodowym. Kontynuacja usatysfakcjonuje obie strony.

BYK 21.04. – 21.05.

Niepotrzebnie stale żyjesz złudzeniami. Nic nie zmieni faktu, że rycerz na białym koniu raczej nie wyjedzie Ci naprzeciw. Jeżeli nie docenisz tego, co masz, wkrótce obudzisz się z ręką w nocniku. Czas nie działa w tym wypadku na Twoją korzyść.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Czas robi swoje i udawanie, ze nadal masz 16 lat, już Ci nie przystoi. Zacznij zachowywać się stosownie do wieku i sytuacji, bo zaczynasz być odbierany z przymrużeniem oka. Chyba nie o to Ci chodzi?

RAK 21.06. – 22.07.

Udawanie, że nie ma lata, nie zmieni faktu, że każdy teraz powinien choć trochę wypocząć. Obowiązki spokojnie mogą poczekać, a Ty zabierz bliską osobę, wyłącz telefon, zostaw laptopa w domu i ruszaj w nieznane. Świat się nie zawali!

LEW 23.07. – 22.08.

Kocha, lubi, szanuje, nie chce, nie dba, żartuje… najchętniej wróżyłbyś sobie non stop. Odpowiedź na te pytania da Ci tylko szczera, otwarta rozmowa. Nie jesteś pewien wzajemności, więc czas dowiedzieć się prawdy.

PANNA 23.08. – 22.09.

Zabijanie samotności katorżniczą pracą, nie jest wyjściem. Nie udawaj, że nikogo bliskiego nie potrzebujesz. Czas otworzyć się na uczucie i spokojnie poszukać kogoś, kto zajmie wolne miejsce w Twoim sercu.

WAGA 23.09. – 23.10.

Twoja zmienność, brak emocjonalnej stabilizacji, wykańcza nie tylko Ciebie, ale także najbliższą, oddaną Ci osobę. Pokaż, ze potrafisz docenić jej dobre serce i odwzajemnij to uczucie. Zasługujecie na wzajemność.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Zaczynasz panikować myśląc, że przeżyjesz życie bez osoby, którą pokochasz z wzajemnością. Robisz ruchy, które pewnych spraw nie przyspieszą. Nic na siłę! Los przewidział w tej dziedzinie niespodziankę, z której będziesz BARDZO zadowolony.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Nie rezygnuj z marzeń. Nie poddawaj się myślom, że wszystko co dobre, już poza Tobą. To bzdura! Niedługo okaże się, że umiesz latać nad ziemią i to niekoniecznie sam, lecz w doborowym towarzystwie.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Twój urok osobisty bywa mylący.Umiesz być ujmujący i uroczy, jednak czarne myśli ostatnio zbyt często zatruwają Ci głowę. Pozbądź się zawiści, bo interesowność w przyjaźni bywa niszcząca.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Słońce w pogodzie i w Twoim sercu. Połowa lata za nami, a w Twoim otoczeniu będzie trwało do późnej jesieni. Jesteś na fali wznoszącej. Zachowaj umiar i rozsądek, a słońce świeciło będzie dla Ciebie coraz mocniej.

RYBY 19.02. – 20.03.

Lubisz pływać. W wodzie czujesz się jak ryba, dlatego urlop w górach to nieporozumienie. Szybko zmieniaj plany, pakuj walizki i ruszaj nad morze. Rodzina tym razem musi Ci ustąpić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.