Horoskop 01.07. – 0707.

1 Lip

Raku, wyrośnij z krótkich spodenek. Nikt niczego za Ciebie nie zrobi. Panno, nie daj się nabrać na miłe słówka. Ktoś chce Cię wykorzystać.  A co czeka pozostałe znaki w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Nie opuszcza Cię dobry nastrój. Zarazisz nim swoich bliskich i spowodujesz, że nawet kłopoty zejdą na dalszy plan. Na szczęście są przejściowe i dzięki energii pokonasz je bez trudu.

BYK 21.04. – 21.05.

Znajdź czas, by uporządkować wszystkie sprawy, które czekają na załatwienie. Zaczniesz doceniać swoją pozycją zawodową. Wkrótce odczujesz, że warto było się starać.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Od dłuższego czasu odkładasz wizytę u dentysty. Ukrywanie ubytków nie zmieni faktu, że źle się dzieje. Pokonaj strach i śmiało wyjdź problemowi na przeciw. Nie będzie bolało, a w końcu zaczniesz uśmiechać się „całą gębą”.

RAK 21.06. – 22.07.

Przestań swoje lenistwo tłumaczyć trudnościami obiektywnymi. Wszystkie zaniedbania wynikają z Twojej nieodpowiedzialności i beztroski. Zacznij w końcu dorastać.

LEW 23.07. – 22.08.

Lubisz składać obietnice, deklaracje, co jest godne uznania pod warunkiem, że znajduje odbicie w ich realizacji. Nie obiecuj czegoś, czego nie jesteś w stanie spełnić. Robisz komuś niepotrzebne nadzieje.

PANNA 23.08. – 22.09.

Ulegasz osobie niemającej czystych intencji. Chce Ciebie wykorzystać do realizacji swoich planów, które niekoniecznie są uczciwe. Nie pozwól, by za Twoim pośrednictwem ktoś knuł i intrygował.

WAGA 23.09. – 23.10.

Mylisz krytykę ze złośliwością. Torpedujesz czyjś projekt udając, że to konstruktywne uwagi. Nie udawaj, bo kierujesz się zazdrością. To brzydkie uczucie. Zwalcz je w sobie. Twój czas też nadejdzie.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Poczujesz „wiatr w żagle”, bo połączysz przyjemne z pożytecznym, oraz przekonasz się o sile przyjaźni. Teraz właśnie los Ci sprzyja. Korzystaj z tego daru rozsądnie i mądrze planuj przyszłość.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Zrealizujesz wszystko, co zaplanowałeś. Niemożliwe okaże się wykonalne. Zasypiaj spokojnie, bo kolejne poranki przyniosą rozwiązanie problemow, które męczą cię od dłuższego czasu.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Twojej tajemnicy nie da się już dłużej ukrywać przed rodziną. Zaufaj im i śmiało przyznaj się, co Cię już tak długo trapi. Nie bój się odrzucenia. Otrzymasz zrozumienie i wsparcie.

WODNIK 20.01. – 18.02.

W kwestii dyplomacji i przedsiębiorczości będziesz teraz wzorem do naśladowania. Połączysz urok osobisty z darem przekonywania i udowodnisz, że chcieć to móc. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

RYBY 19.02. – 20.03.

Poczujesz się oszukana przez osobę dotąd Ci przychylną. Nie poprze Twoich projektów, co jednak nie znaczy, że Ci nie sprzyja. Czasem warto posłuchać także negatywnych opinii na swój temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.