Horoskop 01.06. – 07.06.

1 Cze

Bliźniaku, czekają Cię same przyjemne dni i spokój w związku. Nie bój się deklaracji. Lwie, pozwól sobie na odpoczynek i większy luz. Twój stres nikomu nie przynosi pożytku.  A co czeka pozostałe znaki w nowym tygodniu? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.04.

Słowa skruchy i obietnica poprawy to za mało, by udobruchać bliskich. Mimo, że nie jesteś skory do okazywania uczuć, tym razem okaż gestem i czułością chęć naprawy tego, w czym ewidentnie w stosunku do nich zawiniłeś.

BYK 21.04. – 21.05.

Niestety stres będzie Ci teraz towarzyszył. Dojdziesz do wniosku, że łapanie zbyt wielu srok za ogon, nie może zakończyć się sukcesem. Na spokojnie zastanów się co jest tylko przyjemnością, a co obowiązkiem.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 20.06.

Pełnia szczęścia w związku. Poczucie spokoju i bezpieczeństwa spowodują, że śmiało zaczniesz planować wspólną przyszłość. Nie bój się kredytu ani deklaracji małżeńskich. Macie szansę stworzyć wzorcową rodzinę.

RAK 21.06. – 22.07.

Chcesz, by przyjaciele byli na każde Twoje zawołanie. Twoje problemy i humory mają mobilizować ich do natychmiastowego działania. Zastanów się, czy odwzajemniasz się tym samym? Czy jesteś wobec nich lojalny i szczery?

LEW 23.07. – 22.08.

Wkrótce wakacje, więc jest nadzieja na odpoczynek. Jesteś zmęczony, zestresowany, co powoduje agresję w stosunku do osób, które niczemu nie są winne. Powstrzymaj emocje i żyj nadzieją na oczekiwany urlop. Będzie niezapomniany…

PANNA 23.08. – 22.09.

Singlem będziesz już bardzo krotko. Wreszcie spotkasz kogoś, kto na dłużej zagości w Twoim życiu. Jak długo? Zależy tylko od Ciebie, ile zainwestujesz w ten związek. Walcz ze swoim egoizmem i okaż gotowość do kompromisu.

WAGA 23.09. – 23.10.

Swoim urokiem osobistym oczarujesz kogoś na tyle, że zechce dla Ciebie zmienić swoje życie. Jeżeli to dla Ciebie tylko zabawa – odsuń się i zniknij z jego życia. Jeżeli jesteś gotowa na nowy, poważny związek, to wyjdź mu na przeciw.

SKORPION 24.10. – 21.11.

Spokojnie przemyśl kolejne kroki i bez sentymentów pomyśl nad przyszłością. Czasem warto cofnąć się, by później pójść do przodu bez oglądania się za siebie. W kluczowej sprawie tylko Ty masz skrupuły.

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Zacznij myśleć o zdrowiu, bo zbyt długo je lekceważysz. Jest granica i w końcu organizm zacznie upominać się o swoje. Zacznij ruszać się, ćwiczyć, pływać, lub chociaż spacerować. Bez aktywności fizycznej wkrótce Twój kręgosłup odmówi posłuszeństwa.

KOZIOROŻEC 22.12. – 19.01.

Nie daj sobą manipulować. Ktoś bliski Twoimi rękoma chce załatwić swoje sprawy. Nie daj się wciągnąć w intrygę, która Ciebie nie dotyczy. Może nawet spróbuj ostudzić zapędy partnera, bo jego działania zmierzają w złym kierunku.

WODNIK 20.01. – 18.02.

Ktoś jest Tobą bardzo zainteresowany. Partner zaczyna martwić się, widząc Twoją przychylność. Chcesz wzbudzić zazdrość, czy rzeczywiście zmienić partnera? Przemyśl i podejmij jakąś decyzję. Przecież nie chcesz nikogo skrzywdzić?

RYBY 19.02. – 20.03.

Nie zadręczaj się przeszłością. Czasu nie cofniesz, starych błędów nie skreślisz, bo za dużo się wydarzyło. Możesz jednak pokazać, że teraz wiesz jak żyć, by nie krzywdzić bliskich i siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.