Horoskop 01.04. – 07.04.

1 Kwi

Byku, pozamykaj wszystkie sprawy. Raku, lepsza od intryg jest współpraca. Na pewno więcej zyskasz. A co czeka w nowym tygodniu pozostałe znaki Zodiaku? Sprawdźcie!

BARAN 21.03. – 20.03.

Miły czas. Sympatyczne rozmowy, życzliwi ludzie wokół Ciebie, pozwolą na wiarę, że życie to nie tylko troski, ale także przyjemności. Nie rezygnuj z żadnej propozycji rozrywki, czy przyjacielskiego spotkania. Mały, niewinny flirt też Ci nie zaszkodzi.

BYK 21.04. – 21.05.

Dobry czas na załatwienie wszystkich rozpoczętych, zaległych, choć nielubianych tematów. Zamknij sprawy i miej to z głowy. Wkrótce w przyrodzie zapanuje wiosna, a w Twoim życiu nawet…lato, czyli żniwa! Będzie dobrze, a nawet lepiej niż się spodziewasz.

BLIŹNIĘTA 22.05. – 21.06.

Ktoś złoży Ci propozycję nie do odrzucenia. Będziesz zaskoczony, a nawet zaszczycony. Zastanów się jednak, czy podołasz nowym obowiązkom? Mierz siły na zamiary, by w efekcie nie wylądować na bruku.

RAK 22.06. – 22.07.

Prowokujesz sytuacje, w których wyprowadzasz ludzi z równowagi. Nim zaczniesz mieć do nich pretensje, pomyśl, czy nie Ty jesteś przyczyną zdenerwowania i konfliktów. Przyhamuj swoje reakcje i zacznij współpracować, zamiast intrygować.

LEW 23.07. – 22.08.

Zaraz wiosna, a Ty nadal objadasz się przed telewizorem. Na co czekasz? Nawet niedźwiedzie obudziły się z zimowego snu. Weź się za swoją kondycję i pokaż, że stać Cię na szybką poprawę zimowych naleciałości.

PANNA 23.08. – 22.09.

Nie oczekuj na pochwały i fanfary. Najgorzej, że uwierzyłaś w swoją genialność. Zrozum wreszcie, że nie ma ludzi niezastąpionych, a Ty wykonujesz tylko swoje obowiązki.

WAGA 23.09. – 22.10.

Skupisz na sobie uwagę bliskich osób. Wyraźnie o to Ci chodzi. Czy jesteś jednak pewna, że w taki sposób chcesz znaleźć się w środku wydarzeń? Czy musisz widzieć ich troskę, by poczuć się kochana i dowartościowana?

SKORPION 23.10. – 21.11.

Dobrze przemyśl swoje postępowanie wobec partnera. Czy jesteś sprawiedliwy w ocenie? Czy naprawdę nie widzisz swojej żadnej winy? A może warto jeszcze ratować coś, co kiedyś było wartościowym, partnerskim związkiem?

STRZELEC 22.11. – 21.12.

Twoje racjonalne podejście do uczuciowych spraw, tym razem okaże się strzałem w dziesiątkę. Odsuń emocje, zapomnij o sentymentach i działaj tak, by Tobie było dobrze i wygodnie. Teraz twój czas.

KOZIOROŻEC 22.12. – 20.01.

Toczysz spór, który do niczego nie prowadzi. Upierasz się przy racjach, które nie są słuszne, ani prawdziwe. Spróbuj wyjść z sytuacji z twarzą i obróć wszystko w żart. To jedyny sposób żeby się nie ośmieszyć.

WODNIK 21.01. – 18.02.

Za dużo czasu poświęcasz na błahostki. Skup się teraz na jednym, najważniejszym zadaniu. Od jego efektów może zależeć przyszłość, która ma szansę być interesująca. Wykorzystaj wszystkie swoje znajomości i atuty. W Twoim wypadku chcieć, to móc. Chciej więc….

RYBY 19.02. – 20.03.

Nie unikniesz rozmowy o przyszłości. Uniki, zmiana tematu, propozycje wspólnego wyjścia nie zmienią faktu, że czas na pewne decyzje. Postaw sprawę uczciwie i albo rozstań się, albo zadeklaruj swoje uczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.