Z Gdyni do Hiszpanii po marzenia dzieci!

28 Sie

W ubiegłym tygodniu, 14 sierpnia ruszył niezwykły projekt „Droga do marzeń”. Dwóch chłopaków, pięć krajów i tysiące kibicujących im podopiecznych Fundacji Mam Marzenie – tak krótko można podsumować wyprawę Kamila Wójcikiewicza i Michał Przytuła, którzy postanowili rzucić wszystko i ruszyć w podróż do Hiszpanii, by pomóc spełniać pragnienia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Akcja „Droga do marzeń” to charytatywny projekt mający na celu zebranie funduszy na spełnianie marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Kamil Wójcikiewicz i Michał Przytuła zaplanowali podróż autostopem z Gdyni do Hiszpanii, gdzie po dotarciu do granicy rozpoczną pielgrzymkę do miejscowości Sanatiago de Compostela na północy kraju.

Na pomysł przeprowadzenia tej akcji wpadłem przypadkiem. Od dobrych kilku lat chodziło mi po głowie, aby zrobić coś charytatywnego dla dzieci chorych i cierpiących. Coś co spowoduje, że uśmiech na ich buziach znów się pojawi. Od zawsze też uwielbiałem podróżować, dlatego łącząc te fakty wpadłem na ciekawy pomysł, aby pomóc dzieciom z Fundacji Mam Marzenie właśnie poprzez wycieczkę – mówi Kamil Wójcikiewicz, uczestnik projektu „Droga do marzeń”.

Swoją niesamowitą podróż na bieżąco dokumentują na profilu „Projekt droga do marzeń” na Facebook’u, gdzie dodają zdjęcia, filmiki i wszystkie ważne informacje z przebiegu podróży, a przede wszystkim zachęcają do przekazywania środków na realizację marzeń podopiecznych Fundacji. Wszystkich ciekawych przebiegu podróży chłopaków oraz chętnych pomóc w zbiórce zachęcamy do wejścia na profil.

Źródło: Informacja prasowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.