Ferie na Stadionie Energa Gdańsk. Akademia Dziennikarska

15 Sty

Ferie zimowe to dobry czas na odpoczynek i rozwijanie pasji. Stadion Energa Gdańsk zaprasza dzieci i młodzież do spędzenia tego czasu na różnorodnych zajęciach edukacyjno-sportowych.

W programie ferii od 20 do 24 stycznia znajdą się między innymi: profesjonalne warsztaty z dziennikarstwa radiowego i telewizyjnego, zajęcia poświęcone bezpiecznemu używaniu nowych technologii, poruszające m.in. temat uzależnień od telefonu komórkowego oraz ćwiczenia i gry sportowe. Urozmaicone, wartościowe zajęcia prowadzone przez doświadczonych dziennikarzy i przedstawicieli fundacji Dbam o Swój Z@sięg oraz możliwość poznania z bliska jednego z najpiękniejszych stadionów w Polsce z pewnością zapadną w pamięć młodym pasjonatom i sportowcom.

Ferie organizowane są dla dzieci w wieku od 9 do 11 lat, udział w nich jest bezpłatny. Zajęcia odbywają się codziennie, w godzinach od 10:00 do 14:00 (pierwsze 3 godziny to warsztaty edukacyjne, następnie sportowe). 

Obowiązują zgłoszenia na adres mailowy csr@arenagdansk.com. Udział w zajęciach obejmuje cały tydzień. Liczba miejsc jest ograniczona, zgłoszenia należy przesyłać do dnia 17.01.2020 r. do godz. 14:00 – decyduje kolejność. Obecność opiekuna dziecka jest obowiązkowa, organizator zagospodarował na ten cel oddzielną przestrzeń, gdzie będzie można odpocząć lub pracować.

Pełny program ferii i regulamin można znaleźć na stronie www.stadionenerga.pl.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.