Edukacja i zabawa w Rodzinnej Strefie Zabaw NIVEA w Gdańsku

1 Lip

W miniony weekend 26–28 czerwca na plaży w Gdańsku Stogach w Rodzinnych Strefach Zabaw NIVEA królowała wakacyjna atmosfera. Plażowicze, poza beztroską zabawą, mogli także wzbogacić swoją wiedzę o bezpiecznym opalaniu dzięki interaktywnemu video-stanowisku „Jak widzi Cię słońce” oraz konsultacjom dermatologicznym.

Setki wypoczywających w Gdańsku mieli okazję sprawdzenia, jak słońce oddziałuje na ich skórę. Odwiedzając wyjątkowe video-stanowisko, plażowicze byli filmowani przez kamerę wykorzystującą specjalną technikę ultrafioletu, która pokazywała, jak słońce widzi skórę zarówno przed, jak i po nałożeniu kremu z filtrem UV. Wszyscy obserwowali ten proces z zaciekawieniem i uśmiechami na twarzy! Na pytania dotyczące opalania odpowiadała przez cały weekend dermokonsultantka.

Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA gościła na plaży przez trzy dni – od piątku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00. W tym czasie rodziny bawiły się podczas animacji czasowych: porannego fitnessu, budowania zamków z piasku, toru przeszkód oraz popołudniowej zumby. W strefie relaksu z poduszkami i leżakami wypoczywali mali i duzi, a w kąciku malucha ze zjeżdżalniami, zabawkami oraz kolorowankami dzieci czuły się jak ryby w morskiej wodzie.

nivea2
W strefie odbywa się wiele ciekawych zabaw dla dzieci w różnym wieku, dlatego nie przeszkadzał nam nawet brak typowo wakacyjnej pogody – mówiła z uśmiechem pani Katarzyna z Zabrza, mama 4-letniego Jasia. – Atrakcji jest na tyle dużo, że nasz maluch nie tracił zapału do zabawy przez kilka godzin – dodaje.

Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA pojawiła się po raz pierwszy w tym sezonie nad polskim morzem. Zawita jeszcze w dziewięciu innych nadmorskich miejscowościach, a do samego Trójmiasta powróci już za dwa tygodnie – w weekend 10-12 lipca na plaży przy molo w Sopocie będzie można ją odwiedzić ponownie.
nivea

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.