Dziewczyńskie Poranki po raz pierwszy w Sopocie

16 Kwi

Niedziela to czas odpoczynku i leniuchowania? Wprost przeciwnie. W niedzielę, 12 kwietnia w Zatoce Sztuki odbyła się w sopocka edycja Dziewczyńskich Poranków, która postawiła na nogi niejedną z pań.

Dziewczyńskie Poranki to inicjatywa trenerki Kasi Wolskiej, która opiera się na wspólnym babskim treningu na świeżym powietrzu. Kasia Wolska to kobieta posiadająca ogromy zapas energii, na co dzień inspirująca kobiety do prowadzenia aktywnego trybu życia. Trenerka jest ambasadorką projektu Pięknie Proste, który jest blogiem łączącym kobiecy świat z nutką technologii.

Zaczynałam od gimnastyki artystycznej, ukończyłam szkołę baletową, po której przeżyłam swojego rodzaju bunt przeciw kobiecości. Na szczęście poprzez trening, udało mi się znaleźć prawdziwą siebie i pokochać swoją kobiecość. Teraz dzielę się swoim doświadczeniem, zapałem i kobiecym spojrzeniem na technologię na blogu Pięknie Proste, na który bardzo serdecznie zapraszam – powiedziała Kasia Wolska.

Fot. Łukasz Dereń
Fot. Łukasz Dereń

Platforma blogowa #pięknieproste to autorskie teksty wyjątkowych kobiet z wielkimi pasjami, które na co dzień realizują nietypowe wyzwania. W tym wszystkim wspiera je nowoczesna technologia, dostępna dzisiaj dla wszystkich, m.in. dzięki mobilnym urządzeniom i akcesoriom Samsung.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 50 kobiet. Spotkanie rozpoczęło się krótką rozgrzewką na plaży, po której Kasia Wolska poprowadziła trening Nike Training Club. Po naładowaniu akumulatorów kobiety udały się na zdrowe, wiosenne śniadanie w Zatoce Sztuki.

Kolejną częścią spotkania była prelekcja Roxy, technologicznej coacherki z Pięknie Proste. Roxy zdradziła w jaki sposób możemy wykorzystać nowoczesną technologię wykonując ćwiczenia.

Odpowiem na pytania, których bałyście się zadać! Przeprowadzę przez technologiczny świat, będę najlepszą przyjaciółką dla wszystkich zainteresowanych poznaniem technologii. Nie zabraknie testów na wodoodporność, porad jak zrobić dobre selfie, czy testów moich ulubionych zegarków Samsung. Jeśli biegamy to najlepszą aplikacją jest Endomondo, które pozwala zliczyć ilość przebiegniętych kilometrów oraz sprawdzić spalone kalorie. Kolejną przydatną aplikacją jest FitFeed, który wprowadza w nasze życie naszywki zdrowego odżywiania oraz planuje jadłospis diety wraz z gotowymi przepisami – radziła Roxy, technologiczna coacherka.

Spotkanie zostało zwieńczone wręczeniem nagród i prezentów. Wśród uczestniczek zostały rozlosowane również najnowsze sprzęty elektroniczne sponsora.

Fot. Łukasz Dereń
Fot. Łukasz Dereń

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie niedzieli niż aktywny poranek w towarzystwie kobiet na sopockiej plaży!

Fot.tyt.: Łukasz Dereń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.