Dowiedz się, jak uratować komuś życie

11 Lis

Byłeś pierwszy na miejscu wypadku? Zatrzymałeś się by pomóc i miałeś wątpliwości czy udzielasz tej pomocy prawidłowo? Wystartował projekt „Bezpieczny Gdańsk – zostań bohaterem, uratuj komuś życie, naucz się jak to robić”. Podczas 44 szkoleń w 22 dzielnicach doświadczeni ratownicy medyczni będą uczyć, w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy w warunkach przedszpitalnych.

Jednodniowe szkolenia są finansowane z budżetu Gdańska, dlatego dla mieszkańców są one bezpłatne! Oznacza to, że każdy mieszkaniec Gdańska może za darmo nauczyć się, jak uratować komuś życie.

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymuje także certyfikat.

Zajęcia prowadzimy w zrozumiałym języku, bez terminologii niezrozumiałej dla kogoś, kto w szpitalu nie bywa na co dzień – podkreśla Katarzyna Brożek z Copernicusa Podmiotu Leczniczego sp. z o.o.

Jak się zapisać
Zapisy przyjmowane są przez formularz pod adresem:
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe_qXh9e0dRiSlDUiyrpXeeWBwx2jciHtI9URaVnK6SGRVNfA/viewform lub telefonicznie 794-118-819.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

22 dzielnice
Szkolenia odbywają się w 22 dzielnicach Gdańska: Aniołki, Brzeźno, Jasień, Kokoszki, Letnica, Matarnia, Młyńska, Nowy Port, Oliwa, Olszynka, Osowa, Przeróbka, Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Stogi, Strzyża, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Wyspa Sobieszewska, Zaspa Młyniec, Zaspa Rozstaje oraz Żabianka-Jelitkowo.

Terminy i miejsca jednodniowych szkoleń „Bezpieczny Gdańsk – zostań bohaterem, uratuj komuś życie, naucz się jak to robić: TUTAJ.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.