Dookoła świata przez Manhattan

4 Lut

Już 8 lutego galeria handlowa Manhattan razem z AIESEC organizuje Global Village. Aby dowiedzieć się, jakie tradycyjne stroje noszą Meksykanie i co jest największym przysmakiem w Brazylii, przyjdź na Jaśkową Dolinę! Wydarzenie, które odbędzie się w Centrum Handlowym Manhattan, to doskonała okazja do poznania ludzi i kultur z dalekich stron świata.

20 praktykantów-obcokrajowców, którzy przyjechali dzięki AIESEC do Polski, aby nauczać w szkołach i przedszkolach, zaprezentuje się 8 lutego na specjalnych stoiskach w Galerii. Są to Ukraińcy, Włosi, Chińczycy, Hindusi. Jeśli nie posługujesz się angielskim, członkowie AIESEC posłużą za tłumaczy. Dla smakoszy praktykanci przygotują specjalne, tradycyjne w ich krajach przysmaki.

Znajdzie się także coś dla fashionistek – praktykanci ubrani w ludowe stroje-repliki mogą być nie lada inspiracją. Osoby ciekawe nowych brzmień mogą poprosić praktykanta o zaśpiewanie piosenki w jego języku, która aktualnie jest na szczycie listy przebojów w jego kraju.

Wydarzenie adresowane jest także dla dzieci i rodziców. Podczas Global Village będą ustawione specjalne stoiska, na których maluchy mogą mieć wymalowane na buźkach flagi poszczególnych państw. Na specjalnych tablicach starsze dzieci będą mogły nauczyć się pisać swoje imiona w językach obcych.

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

AIESEC to największa na świecie organizacja studencka. Studenci będą mieli okazję do zadawania pytań członkom grupy, którzy na pewno rozwieją wszelkie wątpliwości co do programów wymiany studenckiej. A jest z czego wybierać: AIESEC proponuje oferty wyjazdów na praktyki zagraniczne i wolontariaty w ramach programów Global Citizen i Global Talents.

Global Village po raz pierwszy odbędzie się w Trójmieście dla osób, które nie są członkami AIESEC. Jest to niepowtarzalna okazja do porozmawiania z osobami z najdalszych zakątków świata i zapytania ich o wszystko, co przyjdzie nam do głowy. Jego celem jest szerzenie tolerancji i wielokulturowości. Na uczestników Global Village czeka mnóstwo niespodzianek. Wydarzenie odbędzie się na parterze Galerii Manhattan, w godzinach od 12-18. Jest całkowicie darmowe.

Źródło: Materiały prasowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.