Daj dziecku opaskę na rękę, zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji

26 Cze

Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

Sytuacja, gdy dziecko odejdzie od rodzica, może zdarzyć się w każdej chwili. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie malucha, mogła wtedy szybko skontaktować się z opiekunem. Dlatego Centra Handlowe Auchan w całej Polsce organizują akcję „Bezpieczne wakacje”.

W dniach 1-2 lipca specjalne stoisko pojawi się w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Będzie tam można bezpłatnie otrzymać i oznakować opaskę dla dziecka. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału. Z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki dziecka.

Wakacje to czas, kiedy odwiedzamy nowe miejsca i atrakcje turystyczne. Dzieci są żywiołowe i niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, by stracić je z oczu. Dlatego w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” w naszym centrum handlowym rozdamy dwa tysiące bezpłatnych kolorowych i wygodnych opasek-niezgubek dla dzieci. Zapraszamy mieszkańców Gdańska i turystów, którzy wypoczywają w okolicach – mówi Monika Brandeburg, menedżer Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.

Akcja „Bezpieczne wakacje” odbędzie się 1 i 2 lipca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ul. Szczęśliwej 3. Stoisko będzie czynne od godziny 11:00 do godziny 19:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.