Czego nie ubierać w Halloween?

31 Paź

Podczas Halloween w klubach nie obowiązuje selekcja, nikt nie patrzy na złe buty i niedobrane torebki. Dopuszczalne są najdziwniejsze stroje, jakie można sobie wyobrazić, a my sami możemy puścić wodze fantazji i na kilka godzin stać się tym, kim tylko chcemy. Warto jednak pamiętać, żeby nie traktować tej okazji jako jednodniowej dyspensy na modę. Sprawdźcie, czego lepiej unikać!

Rutyna
Rok w rok tego dnia na klubowych parkietach roi się od wampirów, upiorów, duchów i zombiaków. A co gdyby trochę nagiąć zasady gry? Mając jedyną w roku okazję na bezkarne przebranie się i paradowanie w dziwnym wdzianku przez całą noc, odważcie się na coś bardziej oryginalnego niż utarte, kojarzące się z amerykańską tradycją stroje. Kto powiedział, że każda dziewczyna musi być wampirzycą?

I’m sexy and I know it!
Popularny haloweenowy trend stanowią także seksowne przebrania zakupione na allegro lub stronach poświęconych imprezom panieńskim i kawalerskim. Dla większości dziewczyn Halloween to okazja do przebrania się w niezwykle seksowy strój za 79,90 zł i wcielenie się w rolę seksownej pokojówki z dziurą w czaszce. Jakość wykonania i gatunek materiału pozostawiają jednak wiele do życzenia. Co gorsza stroje powtarzają się co roku i nic się w tym temacie nie zmienia. Możemy więc przygotować się na kolejną porcję seksownych piratek, zakonnic, pielęgniarek oraz zwierzątek futerkowych. Może warto odłożyć te wdzianka na inne okazje?

Skandaliczny minimalizm
Jeśli mówimy o modzie, zazwyczaj mniej, znaczy więcej. Dziewczyno – do dzieła! Wykaż trochę inicjatywy i spraw, żeby strój Twojego partnera był czymś więcej niż wyciętą z gazety maską połączona z bluzą, dresami i rozwalonymi adidasami. Chłopaku – pomóż swojej partnerce w pokonaniu wstydu i puśćcie wodzy fantazji! Gwarantujemy, że oboje będziecie bawić się wyśmienicie.

Ostra przeginka
I tak źle, i tak niedobrze. Niektórzy imprezowicze za bardzo biorą sobie do serca ideę Halloween. Stroje typu „ dziura w zębie”, „kupa w majtach” czy „aborcja na żywo” z użyciem lalki mogą wyglądać ciekawie, dopóki pozostają w dobrym guście i nie są przesadzone, a osoba w nie odziana może wykonywać ruchy bardziej zaawansowane niż milimetrowy krok w przód. Miejmy nadzieję, że w tym roku, w tej kategorii, nie zobaczymy przebitej włócznią Miley Cyrus!

A jaki strój TY założysz na imprezę w Halloween? 

 

2 Replies to “Czego nie ubierać w Halloween?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.