„Cuda wianki” na jarmarku i warsztaty dla dzieci

1 Lut

Od 2 do 5 lutego w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk czeka mnóstwo atrakcji. Zagości tu jarmark, gdzie coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy dobrych smaków z różnych stron świata, jak i poszukujący oryginalnych przedmiotów. Dodatkowo w sobotę najmłodsi będą mogli wziąć udział w karnawałowych warsztatach. Wstęp wolny!

Smacznie, zdrowo i regionalnie będzie w dniach 2-5 lutego w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Na jarmarku „Cuda wianki” będą dostępne smakołyki z różnych stron świata, które zadowolą podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Nie zabraknie również tradycyjnych polskich specjałów. Podczas jarmarku będzie można posmakować i oczywiście dokonać zakupu wędlin, serów, bakalii, pieczywa na zakwasie i miodu. Z kolei Ci, którzy poszukują niepowtarzalnych przedmiotów i biżuterii, z pewnością znajdą coś dla siebie na licznych stoiskach z rękodziełem. Nie zabraknie tam także ceramiki oraz wyrobów dekoracyjnych z drewna.

jarmark
Z myślą o najmłodszych, którzy towarzyszą rodzicom podczas zakupów, zaplanowano rodzinne warsztaty kreatywne pod hasłem „Karnawałowa maskarada”. 4 lutego od godziny 13.00 do godziny 16.00 część pasażu galerii handlowej zamieni się w pracownię karnawałowych masek. Do stworzenia tych elementów karnawałowego stroju, najmłodsi będą mogli użyć kolorowego papieru, piórek, błyszczących cekinów, guziczków oraz brokatów.

Jarmark „Cuda Wianki” odbędzie się w dniach 2-5 lutego w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w godzinach otwarcia obiektu. Warsztaty „Karnawałowa maskarada” odbędą się w sobotę 4 lutego w godzinach 13.00-16.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.