Centrum Handlowe Osowa kusi wielkanocnymi smakami

13 Kwi

To ostatnia szansa na zakup regionalnych produktów prosto z Żuław na wielkanocny stół! Tylko w piątek 14 kwietnia w Centrum Handlowym Osowa odbędzie się świąteczna edycja Jarmarku „Żuławskie Smaki”.

Wielkanocny Jarmark „Żuławskie Smaki” odbędzie się w Wielki Piątek – 14 kwietnia – w godzinach otwarcia galerii. Klienci Centrum Handlowego Osowa będą mogli zakupić najlepszej jakości wyroby od producentów z regionu. Oferowane produkty wytwarzane są bez chemicznych konserwantów, według tradycyjnych receptur, bardzo często przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Podczas piątkowego jarmarku będzie można zakupić wyroby pasieczne Roberta i Eli Gustaw, kiszonki z Żuławskiej Zagrody, pierogi Halinki oraz jaja wiejskie i nabiał z Gospodarstwa Uzdowskich. O uwagę odwiedzających będzie także walczyć Kuchnia Pana Niedźwiedzia, czyli prawdziwie swojski zakwas do żurku, bez którego wielu nie wyobraża sobie wielkanocnego stołu.

Nic tak nie wprowadza w wielkanocny nastrój jak smak i aromat świątecznych potraw! Zapraszam wszystkich miłośników dobrego jedzenia do odwiedzenia naszego Jarmarku oraz zakupu tradycyjnych i zdrowych produktów oraz potraw, które wzbogacą wielkanocny stół – mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.