Biała Wstążka

24 Lis

Gdyńska kampania Biała Wstążka 2017 rozpocznie się seminarium naukowym, które odbędzie się w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni 27 listopada 2017 r. o godz. 11.00.

Kampania Biała Wstążka to ogólnoświatowy ruch mężczyzn na rzecz przeciw działania przemocy wobec kobiet. W tym roku kampania organizowana jest w Gdyni w dniach 25 listopada – 10 grudnia pod hasłem „Silny broni”.

Seminarium rozpocznie się wystąpieniami dra Tomasza Białasa, Rektora Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni oraz Michała Gucia, Wiceprezydenta Miasta Gdyni, a także Rafała Kwiatkowskiego z Klubu Rugby Arka Gdynia.

W programie seminarium odbędą się prelekcje:

– Specyfika zjawiska przemocy w rodzinie we współczesnych realiach społecznych – prof. nadzw. dr hab. Mariusz Gizowski, WSAiB

– Zjawisko przemocy w rodzinie – próba oceny na podstawie policyjnych danych statystycznych – mgr Józef Pruchniak, WSAiB

–Obiegowe opinie dotyczące przemocy w rodzinie na podstawie opinii dzielnicowych – mgr Jarosław Jędrzejczyk, WSAiB

– Co to znaczy równouprawnienie – czy TAK samo czy TO samo? – mgr Hanna Kąkol, WSAiB/Perfect Consulting.

Gdzie i kiedy:

Seminarium inaugurujące kampanię BIAŁA WSTĄŻKA, odbędzie się 27 listopada 2017 r. o godz. 11.00 w siedzibie WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, przy ul. Kieleckiej 7, w sali nr 5 na piętrze I.

Wstęp wolny.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.