Bezpieczne wakacje

3 Lip

Rozpoczął się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Gdańsk organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 6 i 7 lipca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

Organizowana przez Centra Handlowe Auchan w całej Polsce akcja edukacyjna pod hasłem „Bezpieczne wakacje” ma na celu przypominanie rodzinom o potencjalnych niebezpieczeństwach w czasie wakacji oraz zapobieganie zagrożeniu. Sytuacja, gdy dziecko odejdzie od rodzica, może zdarzyć się w każdej chwili. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie malucha, mogła wtedy szybko skontaktować się z opiekunem. Stąd tak ważne jest zaopatrzenie dziecka w dane kontaktowe.

6 i 7 lipca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk pojawi się specjalne stanowisko dla rodziców z dziećmi, gdzie będą rozdawane bezpłatne, kolorowe opaski na rękę. Prezent będzie można oznakować danymi kontaktowymi do opiekuna, co pomoże w szybkim odnalezieniu malucha w wypadku zagubienia i rozłąki z rodzicem. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału, z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki. Kolorowe bransoletki oprócz swojej praktycznej roli, będą ciekawym gadżetem wakacyjnym, który z pewnością spodoba się każdemu maluchowi.

Akcja „Bezpieczne wakacje” odbędzie się 6 i 7 lipca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku.Bezpłatne opaski będą rozdawane dzieciom w godz.: 11:00-19:00.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.