Be Pretty Fair – targi branż kobiecych w Zatoce Sztuki

28 Paź

Be Pretty Fair to nowa, unikatowa impreza, która jest adresowana przede wszystkim do kobiet aktywnych, w różnym wieku i o różnym statusie majątkowym. Dla kobiet, które na co dzień nie mają możliwości być na bieżąco z trendami i nowinkami w świecie mody, pielęgnacji, dodatków czy zdrowego stylu życia. Już 8 listopada w sopockiej Zatoce Sztuki każda kobieta poczuje się w swoim żywiole.

Be Pretty Fair to mnóstwo nowości i ciekawostek ze świata kobiet zgromadzonych pod jednym dachem. Wydarzenie składać się będzie z kilku elementów: stoisk z kobiecym asortymentem podzielonych na specjalne strefy – zdrowie, moda, uroda, dzieci oraz biznes. W wybranych salach odbędą się warsztaty oraz prelekcje.

Porady jak projektować wnętrza swojego domu, dbania o dobrą kondycję czy skuteczne kreowanie wizerunku firmy – to tylko kilka z licznych atrakcji przygotowanych dla mieszkanek Trójmiasta na sobotnie popołudnie.

Wśród wystawców zobaczymy m.in. takie marki jak: Project mess, Daba Fashion, Alles, Szkoła Stylu i Wdzięku WYSOKA SZPILKA czy Good Luck Club.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do godziny 18:00. Wstęp na targi jest płatny – bilety kosztują 5 zł. Udział we wszystkich wydarzeniach towarzyszących jest bezpłatny.

Program wydarzenia:

12:30-13:00 – Twoja praca, Twoja pasjaSylwia Borzyszkowska, Ambasadorka targów, trener fitness

13:00-13:30 – Uwierz Disnayowi i zobacz co się stanie, Agnieszka Łukomska, Ambasadorka targów, właścicielka kawiarni Ciuciubabka

13:30 -14:00 – Kreowanie wizerunku firmyDorota Połom, Brandus

14:00-14:30 – Pozytywne podejście do życiaDorota Krzyżanowska, Ambasadorka targów, malarka

14:30-15:00 – Zrealizuj swój projekt! Crowdfunding – nowoczesna metoda finansowania przedsięwzięć – Agnieszka Płoska, Genesis Capital Sp. z o.o.

15:00 – 16:00 – Warsztaty wystąpień publicznychAnita Kijanka, Com Creation

16:00 – 16:30 – Slavica DanceJustyna Bolek

Kolejne edycje Be Pretty Fair odbędą się w Krakowie (15 listopada w ICE Kraków Congress Centre) oraz we Wrocławiu (14 grudnia w budynku Instytutu Automatyki Systemów Energetycznych).

bepre

>>DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU<<

Kobieta aktywna ma szeroką wiedzę i spojrzenie, dzięki czemu życie jest dla niej ciekawsze, a przez to sama dużo wnosi w życie innych osób. Każda z nas może taka być!” – mówi Anita Kijanka, dyrektor zarządzająca w firmie Com Creation, pomysłodawczyni i organizatorka Be Pretty Fair – Targów Branż Kobiecych, które odbędą się 8 listopada w Gdańsku.

Zanim w Twojej głowie powstała idea targów Be Pretty Fair, stworzyłaś z sukcesem projekt Wenusjanki. Czy to właśnie dzięki Wenusjankom narodziła się idea targów dla kobiet aktywnych?

Tak, okazało się, że w wyniku udziału firm w naszych inicjatywach, uczestnicy i partnerzy zawierali nowe relacje biznesowe między sobą. Padła propozycja zorganizowania czegoś większego: eventu, który pozwoli, aby w jednym miejscu zebrali się przedstawicieli branż. Zdecydowaliśmy się, że będą to te branże, które adresują swoją ofertę do kobiet.

Czemu akurat do kobiet?

Com Creation, firma stojąca za tymi projektami, zajmuje się właśnie komunikacją wśród pań, więc stanowiło to idealne uzupełnienie naszej oferty.

Skąd pewność, że kobiety potrzebują takiego wydarzenia, jak Be Pretty Fair?

Do kobiety nie można podchodzić wybiórczo. Kobieta to nie tylko moda, nie tylko kosmetyki czy zdrowa żywność. Chcemy, aby Be Pretty Fair dawały paniom okazję do poznania ofert wielu firm z różnych branż i bliższego kontaktu z ich produktami, w jednym czasie, w jednym miejscu. Dzięki temu oszczędzamy czas, a jednocześnie wiele obszarów tematycznych pozwala na ciekawszą formę eventu, podczas którego każda z pań znajdzie coś dla siebie.

Czym charakteryzuje się owa kobieta aktywna, do której adresowana jest impreza?

W naszym rozumieniu kobieta aktywna to osoba, która nie ogranicza się do wizji swojego dnia dom-praca. To osoba, która nie musi być specjalistką w każdej dziedzinie, ale umie porozmawiać na wiele tematów. Ma szeroką wiedzę i spojrzenie, dzięki czemu życie jest dla niej ciekawsze, a przez to sama dużo wnosi w życie innych osób.

Czy to może być każda kobieta?

Zdecydowanie! Wystarczy chcieć!

Anita Kijanka
Anita Kijanka

Targi są kierowane do wszystkich kobiet, ale to bardzo szerokie spectrum. Skąd pewność, że każda z nas znajdzie tam coś dla siebie?

Ponieważ właśnie kobiety organizują to wydarzenie! Jest nas dwanaście w kraju i wspólnie ustalamy, jakie firmy widziałybyśmy w gronie uczestników naszych wydarzeń. Dwanaście zupełnie różnych doświadczeń, inne wykształcenie, dlatego musi być różnorodnie. Bardzo ostrożnie wybieramy osoby, którym proponujemy stoisko i dbamy o wysoki standard usług świadczonych przez naszych wystawców. Dla nas ważniejsza jest jakoś partnerów, niż ich liczba. Wierzymy, że uczestniczki biorąc udział w wydarzeniu docenią nasz wybór.

Skąd czerpiesz pomysły na projekty skierowane do kobiet, jak Wenusjanki czy Be Pretty Fair?

Kobiecość, holistyczne podejście do niej jest dla mnie ciągłą inspiracją. Tutaj tylko czas i zasoby ludzkie ograniczają mnie przed wdrożeniem kolejnych projektów.

Źródło: Informacja prasowa

Fot.tyt.: Desimar Studio Fotografii


 

2 Replies to “Be Pretty Fair – targi branż kobiecych w Zatoce Sztuki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.