Aktywnie, rodzinnie i kolorowo czyli The Color Run w Gdańsku

16 Wrz

Popularny na całym świecie The Color Run po raz pierwszy pokoloruje Gdańsk i zaprosi jego mieszkańców do wspólnej zabawy. Kto szuka pomysłu na aktywne i rodzinne spędzenie soboty może wziąć udział w tym magicznym wydarzeniu i pokonać najszczęśliwsze 5 kilometrów w swoim życiu.

Już 21 września tereny wokół ERGO ARENA spowije fala radości i kolorów. Dzięki The Color Run, który odbędzie się tego dnia w Gdańsku, mieszkańcy Pomorza i okolic będą mieli okazję spędzić wspaniałe, rodzinne chwile. The Color Run to idealna propozycja dla całych rodzin i przyjaciół na spędzenie aktywnej soboty. To wyjątkowa formuła łącząca festiwal, piknik i bieg w jednym. 

Wydarzenie rozpocznie się o godz.10:30, kiedy ze sceny zaczną rozbrzmiewać kolorowe dźwięki. Pierwsza fala startujących wybiegnie o 11:00. Najpierw wezmą oni udział w energetyzującej rozgrzewce, a następnie tuż po eksplozji kolorów ruszą na pełną niespodzianek trasę. Każdy będzie mógł pokonać najszczęśliwsze 5 km w dowolnym stylu. Jedni pobiegną, inni będą spacerować, a niektórzy w rytm muzyki, tanecznym krokiem dotrą do mety. W The Color Run nie liczy się czas, a liczba kolorowych uśmiechów. Dlatego co kilometr, na uczestników czekać będzie radosna niespodzianka: stacja z kolorowym proszkiem, puszystą pianą czy też dmuchane, bajeczne przeszkody.

Na trasie będzie można też spotkać super bohaterów z bajek i komiksów. Podczas gdańskiego wydarzenia łącznie wybiegną 2 fale uczestników w godzinach: 11:00 i 11:30. Co najważniejsze w The Color Run, meta nie kończy zabawy. W godzinach 11:30 – 15:00 przy głównej scenie trwać będzie festiwal radości, gdzie uczestnicy spędzą niezapomniane chwile słuchając muzyki, korzystając z atrakcji przygotowanych przez partnerów biegu, skacząc na trampolinie lub robiąc sobie zdjęcia z wielkim jednorożcem.

Im więcej uśmiechniętych i szczęśliwych ludzi tym lepiej, a jeśli przy okazji The Color Run zarazimy ich sportowym bakcylem, to satysfakcja rośnie. Nasz bieg to również nasza odpowiedź na problem, jakim jest pogorszenie kondycji fizycznej polskich dzieci i młodzieży. Dużo czasu z komputerem, telefonem nie sprzyja zdrowiu. Więzi międzyludzkie stają się coraz bardziej powierzchowne, a tutaj na naszej kolorowej trasie rodzina, przyjaciele mogą być naprawdę ze sobą i spędzić razem wyjątkowe chwile. The Color Run to więcej niż 5 kilometrów, to także wspaniała zabawa dla każdego, dlatego chcemy by uczestnicy po przybyciu na metę zostali z nami! Będziemy tańczyć, skakać i bawić się kolorami! – mówi Karina Dziuba, organizatorka The Color Run.

Gdański The Color Run zapowiada się po prostu fenomenalnie. Dlatego każdy, kto nie ma jeszcze pomysłu na spędzenie najbliższej soboty może wziąć udział w tym pełnym magii wydarzeniu. Rejestracje trwają na: gdansk.thecolorrun.pl/.

Kto już się zarejestrował, może odebrać pakiet w Galerii Madison w dniu 20 września w godz.12:00-21:00. Kolorowi biegacze spoza Gdańska będą mogli odebrać pakiet w dniu wydarzenia tj. 21 września na terenie Ergo Arena w godz. 9:00–11:00

The Color Run: BE HEALTHY. BE HAPPY. BE YOU.
The Color Run to światowy fenomen. Bieg, który pokolorował już miasta ponad 40 krajów. Był m.in.: w Chinach, Indiach, Australii, USA, Francji, Włoszech, a w roku 2015 zadebiutował w Polsce. W trakcie tych czterech lat oczarował magią kolorów ponad 90 tysięcy Polaków, którzy każdego roku coraz liczniej biorą w nim udział. Za takim sukcesem stoi wyjątkowa formuła wydarzenia, czyli połączenie sportu z zabawą – bez presji i rywalizacji. W taki sposób The Color Run chce motywować do aktywnego i zdrowego trybu życia.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.