16 lat spełniania marzeń

15 Cze

Fundacja Mam Marzenie spełnia marzenia chorych dzieci już od 16 lat. Fundacja została powołana do życia w Krakowie 14 czerwca 2003 r. jako organizacja skupiająca wolontariuszy. Obecnie działa już w 16 polskich miastach, spełniając marzenia chorych dzieci w całym kraju. Do tej pory udało jej się spełnić aż 8179 dziecięcych marzeń.

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3–18 lat cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Organizacja działa całkowicie charytatywnie, wyłącznie dzięki wsparciu wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas, niosąc uśmiech i radość podopiecznym.

Dzięki naszej działalności możemy wnieść radość w życie chorych dzieci i ich rodzin, pozwalając, by choć na chwilę zapomnieli o cierpieniu, które towarzyszy im każdego dnia i dając siłę do walki z chorobą – mówi Magdalena Przedniczek, Wiceprezes Zarządu/Wolontariusz o. Warszawa. – Kiedy zakładaliśmy Fundację, usłyszeliśmy, że jeśli uda nam się spełnić 8 marzeń w ciągu roku, będzie to oznaczało, że było warto. Tymczasem do tej pory udaje nam się spełniać ponad 500 marzeń rocznie – każde równie ważne i warte spełnienia, bo wywołujące uśmiech na twarzy chorych dzieci i ich rodzin, a to, jak wiadomo, jest bezcenne.

Nasza działalność na terenie całej Polski możliwa jest tylko dzięki pracy wolontariuszy, którzy bez wahania poświęcają czas, by sprawić radość innym. To grupa wspaniałych osób z różnych miast, w każdym wieku, którym pragniemy podziękować za wsparcie. Bez nich spełnianie marzeń nie byłoby możliwe – kontynuuje Magdalena Przedniczek. – Zapraszamy też wszystkich chętnych do dołączenia do nas i szerzenia pozytywnych emocji i radości, tak byśmy mogli działać przez kolejne lata, spełniając dalsze niezwykłe marzenia.

Aby zostać wolontariuszem Fundacji Mam Marzenie wystarczy wypełnić kilka prostych kroków. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie www.mammarzenie.org. Pamiętaj, angażując się w wolontariat możesz nie tylko sprawić innym radość i pomóc przetrwać trudny okres choroby, ale także zdobyć cenne doświadczenie i poznać wielu wspaniałych ludzi.

Więcej o Fundacji Mam Marzenie, jej podopiecznych i czekających na spełnienie marzeniach można znaleźć na stronie organizacji: www.mammarzenie.org.

Źródło: Informacja prasowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.