12500 Aniołów

25 Maj

Hospicjum dziecięce POMORZE DZIECIOM poszukuje 12,5 tys. osób o wielkich sercach i prosi o pomoc w dotarciu do 12,5 tys. osób chcących wspomóc w symboliczny sposób nieuleczalnie chore dzieci. Koszt 1 godziny opieki medycznej to zaledwie 8 zł.

Intensywnie poszukujemy 12,5 tys. osób, które zadeklarują tę symboliczną wpłatę na rzecz naszych dzieci. Ósemka zmienia się w znak nieskończoności, co również można wykorzystać w twórczości – mówi Ewa Liegman, z Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Dla kogo? Mali Bohaterowie: do hospicjum trafiają dzieci dla których współczesna medycyna nie zna ratunku: wcześniaki, kilkulatkowie i nastolatkowie… uczący ogromnej woli walki i życia. Bohaterowie którym przychodzi dojrzewać dużo szybciej. Zupełnie tak jakby trzeba było się spieszyć, dzieło życia zawsze za szybko, przedwcześnie zakończone. Bohaterowie którzy nie doczekają się zwykle portretów i pomników, a którzy zostawiają bezcenną lekcję miłości i bezinteresowności.

W hospicjum doświadczamy niejednokrotnie małych cudów… czasem w ciągu jednego dnia można przeżyć całe swoje życie…

Walczymy o godne życie w czasie choroby i godne odchodzenie, gdy przychodzi CZAS…
Misja hospicjum: „skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do ich dni”. W hospicjum koncentrujemy się na ŻYCIU, bo nie zostaje wiele czasu. To chcemy pokazać całemu światu (!) Pomóż nam przełamywać strach i bariery. Pomóż nam zmieniać świat – dodaje Ewa Liegman.

Dlaczego to ważne?
W hospicjum każdy spotyka się z samym sobą: co Ty byś zrobił gdybyś miał przed sobą rok życia? ‘

Porzucisz pracę, w której się dusisz od dawna? Chwycisz za telefon (Do kogo zadzwonisz? Co powiesz?) Wydasz wszystkie oszczędności na uciechy tego świata? Wyjedziesz na drugi koniec kuli ziemskiej? Zaczniesz płakać tak bardzo, że już żadna z masek nie będzie w stanie przykryć łez? Wyznasz miłość?

Paradoksalnie: „od dziś wszystko mi jedno” krok po kroku zmieni się w odwagę, brak ograniczeń, umiejętność podejmowania „dobrych decyzji”, bo płynących z najgłębszej prawdy o Tobie samym.

Jak już to wszystko poukłada Ci się w głowie, powiedz, proszę powiedz, co masz do stracenia, by sięgnąć po szczęście już dziś? Zapraszamy w podróż, która uprzytomni umysł. Pozwoli załatwić niezałatwione, odkryć nieznane, przełamać skamieniałe…

O pomaganiu

Podaruj najpiękniejszy prezent z okazji Dnia Dziecka nieuleczalnie chorym dzieciom – choć 1 godzinę opieki medycznej – miłość, bliskość i czas w rodzinnym gronie… Udostępniajcie! Niech będzie nas 12,5 tysiąca cudownych ziemskich Aniołów. Niech rozpocznie się wielka Produkcja Dobrych Uczynków!!! :)Uwielbiamy Gadatki !!! <3 Dziękujemy Wam za najcudowniejszy prezent z okazji Dnia Dziecka i stworzenie cudownego filmiku o Pomaganiu!Pomóż: www.bąbel.pomorzedzieciom.pl <3

Gepostet von Hospicjum Pomorze Dzieciom am Mittwoch, 1. Juni 2016


Potrzeba 100 tys. złotych miesięcznie, by dzieci ostatni etap swojego życia mogły spędzić w cieple rodzinnego domu, a zespół lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów i psycholog łagodzą ból, uporczywe objawy, czuwają i towarzyszą całej rodzinie.

Zapraszamy do kontaktu, zapraszamy do wspólnych inspiracji, zapraszam do wspólnego tworzenia idei hospicyjnej, do działalności na rzecz pomorskiego społeczeństwa – zachęca Ewa Liegman.

Tytuł przelewu: „Zostać Aniołem”
Szybkie przelewy: www.bąbel.pomorzedzieciom.pl
nr konta: 33 1090 1098 0000 0001 2428 2268 Bank Zachodni WBK
Przelewy zagraniczne: BIC /SWIFT/ – WBKPPLPP
IBAN PL33109010980000000124282268.

Spiesz się z pomocą, chore dzieciaczki czekają na Twoje wsparcie. Bądź Aniołem na ich drodze. 8 złotych to tak niewiele, a tak wiele…

Fot. Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.